Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  67 let | Nymburk
Byl to neúspěšný pokus, přesto to nevzdávám! Necítím se aby jsem již byla hozená do starého železa , jen proto ,kolik mě je let. Je to jen číslo, které je snad špatně napsané v občance. Neberu léky. Ráda se smějí, pohybuji, tvořím, cestuji, miluji. Miluji vše co život dáva a přináší. Prohry i výhry. To vše k životu patří. Nerada vařím, přesto si každý den vařím. Nevzdám to!!!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  15 let | Praha
Hledam nejakou fajn holku se kterou bych si nejdřive dobisovala, chodila ven a pak by bylo možna neco víc. Jestli chceš vedet neco vic tak napiš. Kluci pls nepiste hlavne ne přes 20let!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Uherské Hradiště
Najde se žena s ekologickým a etickým cítěním, nekonzumně zaměřená, která má hodnoty nastaveny jinak než je dnes obvyklé a se směřováním k nezávislému a vnitřně svobodnému životu v souznění s přírodou? Přirozeně chytrá, klidně i složitější, vůči světu otevřená a neberoucí ho až tak vážně, s respektem k víře v Boha, žena, která se nebojí či nebála vyrazit do samoty hor i na koncert a nechce zamrznout ve vážnosti okolního světa.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Hradec Králové
Hledám kamarádku, s kterou bych si mohl občas povídat, časem třeba i víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Já zdatný ochranitel, vtipný obveselitel a srdečný ctitel, spokojený se svým společenským a pracovním postavením, hledám Tebe – ženu pohlednou, štíhlou, vyznávající morální hodnoty. Pro opravdový vztah založený na lásce, úctě, důvěře.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Most
Hledám partnerku štíhlé a nebo střední postavy do 50 let,kterou kdykoliv se na ni podívám,tak ji chci obejmout,políbit ji, říct jí, jak jí to sluší, jak ji miluji ,když jdeme vedle sebe, chytit ji jen tak za ruku... Vím, že takto to jde, a chci to znovu zažít.Hledám přátelství,porozumění a lásku. A nevím kde Tě mám hledat,půjdeme si naproti? Moc moc chci žít a těšit se na každý společní den.Most a Litvínov
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Hledám spřízněnou duši :-). Vzhledem k okolnostem prozatím spíše na dopisování a... co se stane v budoucnosti stejně nikdo netušíme :-). Rozumím si spíše s klidnějšími a empatickými osobami (sám o sobě mám podobné mínění), baví mě výletování, divadlo, kino, cestování sport, četba o všem možném.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Opava
Rád se seznámím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT