Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Beroun
Jeden normální pohodový nekuřák bez závazků co nemá rád nudu, stereotip a koprovou omáčku, by se zde rád seznámil s jednou taky podobně "postiženou" holkou (ta koprovka samozřejmě není podmínou).Tak jestli sem zavítala jedna taková, která seznámení myslí vážně, samota jí vadí, jako mě a hodlá to změnit, budu rád když napíše.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | České Budějovice
Přál bych si tu, která nemusí pořád někde lítat ani létat. Sladká voda je také dobrá. Umí z ní leccos uvařit. Elektroniku už vyměnila za pohled do zeleně, a muže chce vedle sebe, protože je to osobnost (oba). Napsal bych hodnou, ale kdo si o sobě nemyslí, že je hodný? Napsal bych štíhlou, ale kde jsou ty hranice? Napsal bych mladou, ale co je věk pro duši? Napsal bych odvážnou, a to se ukáže tím, že odpovíš. Napsal bych poetickou i realistickou, a to se ukáže ... Těším se, že se ukážeš. ČB.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Hledám muže, který je připravený na život ve dvou....nezadaného ...s chutí cestovat, objevovat a plánovat.....s nadhledem a sebevědomím....nehledám flirt ani přátelství..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Cheb
Nehledám nic složitého věrnost,důvěru a lásku pokud by se taková osubka našla napiš odepise všem ;-) nezáleží jestli tu máš fotku z té člověk stejně nic moc nepozná takže odepise i těm bez fotek ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Olomouc
Ahoj, jsem takový ten typ Hawkeye Pierce (M*A*S*H). Tak trochu šašek, co se nebere nijak extra vážně a rád baví ostatní, ale jinak inteligentní, podporující, tolerantní, empatický, spíš introvertní romantik. Rád bych našel někoho, na koho bych se mohl těšit, s kým bych mohl sdílet čas, pocity a zážitky, vzájemně se rozesmívat, podporovat, chybět si, atd. Pokud bys chtěla zažít letní lásku, která by časem mohla přerůst v něco většího, tak napiš. Bude to všechno, jenom ne nuda ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Ústí nad Orlicí
Hledám partnerku pro společný život??? Najdu ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Brno
Ahoj, ráda bych se seznámila s pohodovým, sympatickým mužem. Ráda čtu, chodím s foťákem po krásách naší vlasti - kopce, hrady, rozhledny; ráda zajdu do divadla. Najdu? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Jihlava
Krásný den přeji dámy ;-) Zjednoduším vše, rád zde poznám ženu na kterou je spolehnutí a které bych mohl svěřit svou důvěru! Slečnu s dobrým srdcem, nechci žádnou vypočítavou zmiji! Pokud mi pošleš odpověď na inzerát a pak se už neozveš, radši se ani nenamáhej se obtěžovat! Děkuji moc, těm méně chápavým nejsem tady pro zábavu a nebo zabití času, chci se seznámit ;-) A propos mít školu ještě neznamená nebýt pitomec a umět se chovat jako člověk!
DETAIL / ODPOVĚDĚT