Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  38 let | Praha
Hledám hodného, sympatického, svobodného, bezdětného nekuřáka z Prahy se smyslem pro partnerství a rodinný život, ve věku do 40 let. Já VŠ, 38 let, sympatická, svobodná, bezdětná nekuřačka se zájmy o turistiku, cestování, četbu, kino, divadlo, … Těším se na Tvojí odpověď :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Hradec Králové
Stále hledám muže :) Muže, který ví, co od života chce. Muže, který přemýšlí nad založením rodiny (ne do měsíce :) ). Muže, který mě nemusí nosit na rukou, ale dokáže se o mě postarat, který netraví čas jen prací, nelituje se, má vyřešenou minulost, stojí nohama pevně na zemi, je komunikativní, rád se baví - nejen sportem, ale i kulturou. Pokud jsi se zde našel, napiš, odpovím :) A ač není vzhled na prvním místě, je důležitá i vzájemná přitažlivost. Proto odepíši pouze na inzerát s fotkou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Zlín
Pohodová holka se smyslem pro humor hledá svou spřízněnou duši :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Teplice
Ahojky milá neznámá,rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nejlépe bezdětnou nebo s dětmi již odrostlými, s romantickou i dobrodružnou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Praha
Zdravým, hledám slečnu z Prahy, která by měla zájem o vážný vztah a nechce být sama.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Ústí nad Orlicí
Hledám znovu a ráda bych naposled po mnoha letech opět toho svého chlapa.Tenkrát se šlo na zábavu a bylo to,dnes se musíme spokojit se seznamkou,ale nevím nevím,moc ji nevěřím.Kde se Vy ostatní v pokročilém věku seznamujete??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Dáma "při těle" hledá milého přítele. Ideálně solidního, spolehlivého, se smyslem pro humor, s nadhledem, s intelektem i selským rozumem. 43letá, VŠ, 2 odrůstající děti, spíše kulturně než sportovně zaměřená, klidná a tolerantní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  69 let | Jablonec nad Nisou
Jste také sám a rád byste poznal třeba mě..165 /61 ?Ostatní je v rukou "náhody".
DETAIL / ODPOVĚDĚT