Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Olomouc
Hledám partnerku pro život, pro kterou bych tu chtěl být a byla by pro mne pouze ta jediná. Chtěl bych vytvořit pár, abychom si spolu šli za sny. Ten můj je rozhodně cestovat a poznávat nová místa. Hlavně si myslím, že chlap by měl umět zabezpečit nejen sebe, ale i partnerku, což dokážu a mělo by to tak být. Rodině se nebráním a ani mi nevadí děti. Mám rád zvířata, kino a nevadí mi ani manuální práce, kterou beru svým způsobem jako relax po práci, kterou mám. Fotky si můžeme vyměnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Plzeň
Cau nasla by se tu hodna slecna na seznameni?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Praha
Hledám pohodového, jedinečného a nesobeckého muže. Muže se stříbrem ve vlasech. Pokud jsi vyšší nad 180 cm, ne příliš štíhlý, raději urostlý, nekuřák.Toužím po rodinném životě, ráda příjmu Tvé děti. Důležitá je pro mne vzájemná opora a zájmy. Hledám muže, který umí ženu rozesmát a obejmout, žádného mračouna, určitě ne manipulátora. Chtěla bych se s Tebou projít Prahou, zajít do kina, divadla, jet na výlet, povídat si z očí do očí, namasírovat Ti záda nebo přinést snídaní do postele. Pouze Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  69 let | Brno
Hledám přítele na volnočasové aktivity,z Brna a okolí. Mám kardiostimulátor,tak už mě neláká vysokohorská turistika a nejsem polykačka kilometrů ujetých na kole. Ale sedět doma a koukat z okna se mi také nechce. Budeš mi dělat parťáka?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Praha
Jsem veselý i vážný, umím snít i stát nohama na zemi. Život zvládám duševně i provozně sám, ale sám mě nebaví být, chci žít. Jsem rozvedený, děti (10+12+27) mám (ty malé 1x za 14dní víkend u sebe), děti mít již nemohu, hledám kamarádku, partnerku, která další děti mít nemůže nebo nechce. Spíše štíhlejší, pohodovou a tolerantní do 45 roků. Alespoň malinko sportovně založenou. Je mi 53 roků, 184/75. Pavel
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  69 let | Česká Lípa
Rád poznám aktivní upřímnou ženu štíhlé (štíhlejší) postavy do 65 let. Jsem aktivní, fyzicky dobře, nejsem milionář. Mám rád procházky, přírodu, občasný výlet do zahraničí, v létě pár dnů hory a moře. Bydlení, auto a vše ostatní mám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Ahoj, rád poznám milou a pozitivní partnerku pro společnou cestu životem, která má otevřené srdce a vyznává trochu hlubší životní hodnoty. Pro naplněný život plný, lásky, radosti a všeho krásného co k němu patří. Jsem samostatný, zodpovědný a spolehlivý muž, co rád podniká, kutí a tvoří. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. Mám rád přírodu, hory, výlety, rekreačně turistiku, cyklistiku, běžky, vodu, fotografování, hudbu, filmy, pohodu i relax. A co ty? Pěkný den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Prachatice
Hledám hodného laskavého muze ze smyslem pro humor
DETAIL / ODPOVĚDĚT