Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Rychnov n. Kněžnou
Půl království za princeznu.... Pokud se cítíš býti princeznou či královnou, přijmi prosím nabídku podělit se o mé království... zahrnuje spousty společných zážitků, rozprav a jiných zajímavých momentů...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Domažlice
Ahoj. Nasla by jse hodna holka na psani?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Hradec Králové
Jsem 195 cm vysoký, inteligentní, charismatický, zajištěný, bez závazků, se smyslem pro humor, nekuřák, alkohol zcela vyjímečně. Z aktivit kolo, lyže, voda, turistika - výlety, procházky do přírody, hraju na kytaru, jsem takový multikulturní, takže kino, divadlo, cokoliv. Hledám štíhlou dívku ve věku 27-37, pokud možno nekuřačku(není podmínkou), která pomýšlí na rodinu a chtěla by bydlet v RD se zahradou 30 km od HK. Rád tě poznám, jestli budeš mít zájem. Fotku pošlu výměnou za Tvoji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Obstojně situovaný muž, 35 let, upřímný a opravdový, se smyslem pro humor, hledá atraktivní mladou ženu za účelem navázání vážné známosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Hledám ženu ve věku 28 - 37 let, která dokáže ocenit hypersenzitivitu u muže. Umím se dobře vžít do pocitů druhých lidí a vnímat jejich emoce. Na druhou stranu mi moc nejde projevovat to, co cítím já sám. Navenek působím ze začátku chladně a chvíli mi trvá než se osmělím. Do dnešní doby asi moc nepatřím když nemám ostré lokty a hroší kůži. Přesto věřím, že najdu ženu, které nejsou cizí hodnoty jako spolehlivost, pravdomluvnost a vzájemná podpora. Přeju všem hledajícím ať najdou a nejsou sami.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Boskovice
Ahoj. Je tu nějaká slečna co by se ráda seznámila, napsala si, nebo někam zašla? Napiš ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Praha
Atraktivní blondýnka z Prahy hledá fajn chlapa s domkem pro společnou budoucnost...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Šumperk
Je to výstřel do tmy, ale chtěl bych zkusit touhle cestou najít fajn slečnu k seznámení. Pokud by se tady byť čirou náhodou objevila holka(15-28), která je sama, a má to v hlavě srovnané, budu rád když se ozve. Jsem 24letý kluk ze Šumperka. Pokud by jsi chtěla vědět něco více, neboj se napsat :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT