Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Pardubice
Hledám ženu nebo svobodnou maminku ve věku 30 až 42 let na vážné seznámení. Pardubice a okolí . Kladný vztah ke sportu je výhodou, ale ne podmínkou.Veselou, upřímnou, pohodářku.Aby s lehkostí dokázala vyměnila sportovní botky za lodičky a naopak.Pokud by ráda jela na společnou dovolenou byl moc rád. Ondra
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Frýdek-Místek
Hledám slečnu bez závazků k vážnému seznámení
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Pelhřimov
Ahoj...chci jít po nové cestě života a nechci už trávit večery a víkendy sám. Hledám sympatickou slečnu pro společné chvíle, později možná i vice. Mám rád cestování, posezení s přáteli, kulturu, divadlo, hudbu, vycházky do přírody, humor, ale i romantické posezení ve dvou u domácího krbu. Prostě krásno. Jsme na tom světě jen na návštěvě tak žijme naplno.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Praha
Ahojky hledám milou slečnu.. Co víc psát.. Jak to dopadne se uvidí.. Lukáš..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Opava
Nedávno jsem četla inzerát staršího data a ten přesně vystihuje, co cítím. Pokud se jedny dveře zavřely, časem se jistě jiné otevřou. Já doufám, že se ještě někdo najde, kdo mi dveře podrží.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Holešov
VŠ výška 178, štíhlý, hledám partnerku na hory, v zimě na zimní sporty a v létě k vodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Pelhřimov
Pokud jsi hezká, bezdětná, nekouříš, nefetuješ, nebereš drogy, nechlastáš první ligu, nejsi zkérovaná jak obraz od New Age umělce, nepřesahuješ výškově Eiffelovu věž, nemáš exekuce a pohlavní nemoc a hledáš hodného, věrného, mazlivého chlapa domácího typu se srdcem na talíři, tak se mi určitě ozvi neboť výprodejová nabídka je omezená !!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT