Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | České Budějovice
Hledam sympatickou pritelkyni z CB a okoli
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Brno
Hledám nekuřačku spíše introvertní povahy, svobodnou, do 36 let, ideálně s VŠ. Mám rád pohybové aktivity, od sportovních her přes turistiku až po výlety za poznáním, a také kulturní vyžití, zejména rockové koncerty, kina nebo výstavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Ústí nad Labem
Hledám pohodového muže pro společné výlety, procházky nebo povídání u kávy v dopoledních hodinách.Po vzájemných sympatiích se trvalému vztahu nebráním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Brno-venkov
Mužský pro život???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Brouzdat s Tebou nížinami i kopci, třeba spolu brázdit sjezdovkou. Jednou konečně se najít v horkém létě či v zimě s termoskou. Běžné prkotiny řešit a komunikovat spolu i když setkáme se s problémem, na společnou vlnu se sladit a drobnosti brát s nadhledem. Plout parketem i s kočárem pak drandit, plout společně životem, jenom zdravou ženu najít je nyní mým velkým snem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Havířov
Pro svoji asistentku, hledám nějakého prozatím kamaráda. Je to moc hodná, ale zase na druhou stranu dost prdlá a usměvavá ženská. Minulost má vyřešenou a s čistým srdcem může říct, že se chce věnovat někomu kdo jí bude přinášet úsměv na tváři a hlavně sex :). Je to sexy ženská, mírně plnějších tvarů a ráda bych aby taky někdy došla do práce veselá, a povídala mi, jak jsi jí to dobře udělal :D. Ta mě zabije až jí to ukážu co jsem napsala. Ale já to tak cítím, a vnímám to i od ní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  68 let | Nymburk
Najde se rekreačně-sportovně založená žena pro další aktivní život ve dvou pro společné chvíle při cestování, chalupaření,atd.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Nymburk
Bývá mi samotné někdy smutno, ale nechci nic lámat přes koleno, ani to neumím... Jsem 42,SŠ,164/60 s jedním školákem, pohledná, všestranných zájmů, mám ráda hory, moře, přírodu, cestování, zvířata i rostliny a ráda bych s někým poklábosila o všem možném i nemožném.... a třeba se uvidí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT