Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Kroměříž
Najdu holku normální postavy co to myslí vážně a ví co už od života chce?Jsem nekuřák.Dítě nevadí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Znojmo
Ahoj snad brzy stálá známá. :-) Řeknu to tak, jak to je. Dojíždím do Znojma za prací a 2x týdně tam i spím, jenže není s kým. :-) Zimní večery jsou chladné, tak je příjemnější se zahřívat navzájem, ne? V profilu mám napsáno, že jsem zadaný, ale neboj se, není to problém. Moje partnerka o tomto inzerátu ví, takže to není z mé strany překážka. Víc snad u kafča. Nezáleží mi na věku, ale na vzájemných sympatiích. Najdu Tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  15 let | Liberec
Ahoj, hledám kamarádku nebo kamaráda z okolí Libereckého kraje. Pokud si odtud tak mi můžeš napsat :).Teď něco o mně: nekouřím, nepiju, nejsem namyšlená holka, která si o sobě myslí kdoví co. Jsem úplně obyčejná holka jako každá jiná. Jsem spíš víc introvert nežli extrovert. Ráda kreslím a mám ráda psovité šelmy.Ps: pokud ti je víc jak 20 tak mi nepiš. Nemám zájem o s*x.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Uherské Hradiště
Chci se smát, povídat si, bavit se a tak dál...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Jindřichův Hradec
Kdo se nezeptá, nic se nedozví .... A tak se ptám, zda-li by se zde našla žena přiměřeného věku, které chybí chlap? Čerstvý padesátník by se zde rád seznámil. Mám rád přírodu, pohyb, občas vyrazím do divadla, nebo kina. Snažím se svůj život prožít a věřím, že ve dvou by to mohlo být podstatně veselejší a zajímavější. Já SŠ 50/188 a Ty?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Ostrava
Najde se někdo, kdo se mnou bude běhat po horách? Mám ráda hory, dobré jídlo, víno a tanec ??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Praha
Ráda poznám nezadaného muže z Prahy. kolem 50 let .První schůzka dozajista není rande, ale jen schůzka, při které se uvidi co bude dál.Muži bez fota nepište.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Praha
Hledám ženu k přátelství a něžným chvilkám. Jsem blondýnka, mladšího vzhledu. Chci si splnit něco, co si s mužem nesplním a třeba vznikne i dlouhodobé přátelství. Pokud chceš taky poznat po čem ve skrytu duše některé z nás tajně touží a umíš si to přiznat, ozvi se
DETAIL / ODPOVĚDĚT