Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  42 let | Praha
Osamělý sluníčkář hledá vhodný protějšek. Ideálně se zálibou v cestování, horách, přírodě. Místo fotky v odpovědi by potěšilo pár řádek o tom, co je pro tebe zásadní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Děčín
Ahoj.Hledáme maminku s dětmi.Obyčejnou,usměvavou,Mám dva chlapce ve věku 7a5 let v pěstounské péči.Tvé děti nevadí,ani malí drobeček.Děti jsou mým pokladem i mým životem.Máme pouze jedno přání.Jít společnou cestou s paní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Liberec
Jsem 40 ti letý tatínek, který by rád našel vážnou známost, takže ženo, maminko, pokud ráda trávíš chvíle aktivně s úsměvem na tváři, žádná modelka, ale dovedeš vzít do ruky třeba i hrábě, sekačku , kus dřeva do kamen, ale třeba i bycikl, spacák a stan, dovedeš i lenošit, rád ti budu koukat do očí, poslouchat tě, povídat si s tebou, samozřejmě bez lží, podrazů a přetvářek, a snad to dál povede k tomu, proč tu píši tato slova. Upřímnost za upřímnost, foto za foto. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  55 let | Opava
Hledám sympatického sportovně založeného muže na zimní radovánky. Ostatní aktivity jako kultura, tanec, cestování se nevylučují.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Most
Ahoj! Já mohu nabídnout otevřenost, upřímnost, péči o teplo domova, ráda vařím a peču a pečuji o své blízké, naplňuje mě jejich spokojenost. Zároveň je možné se mnou diskutovat takřka o všem, mám rozhled, jsem společenská a je se mnou sranda.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Jsem pohledná, vysoká (s podpatky okolo 185cm), 38let, t.č. volná, páč ne všechno se dá dopředu naplánovat. Ráda bych potkala někoho, s kým zafunguje ono padnutí si do oka i do noty. Ó, jak neobvyklé, vím vím:-) Mám ráda moře, hory, rock, víno, a vlastně vše, co potěší tělo nebo povznese ducha nebo vyvolá smích...Jsem pro výměnu fotky a pár řádků se sympaťákem z Prahy, cca mého vrstevníka, taktéž urostlejšího, nekuřáka, který by při vhodné konjunkci Marse a Venuše taky nebyl proti....:-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Mladá Boleslav
Ahoj hledám někoho na příjemné chvilky sem sám pokud si sama a nudis se nemas co dělat napiš vimyslime neco nestid se!! 18..30
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Brno
Postrádám milého přítele na urovni se kterým by mi bylo hezky.Jsem OSVČ měl by jsi být taky a mít stejně málo času jako já.-)Prožívání večeru víkendu ..těším se.-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT