Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  29 let | Praha
Hledám svou lepší polovičku :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
Máme jeden druhého. Vše ostatní je nepodstatné. Jsme tu pro sebe v těžkých životních situacích, sdílíme radost ze všech příjemných okamžiků, které život přinese. Nepotřebujeme si navzájem nic dokazovat, nesoupeříme, protože jsme si v životě prošli svým a víme, co je ve vztahu podstatné. Těšíme se ze společně trávených chvil, protože vztah je pro nás prioritou. Štíhlý nekuřák, 43/175/80. Hledám štíhlejší nekuřačku, která se nebojí citově investovat do druhého, u které je partner na prvním místě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Mariánské Lázně
Ahoj,to se tu opravdu nenajde úplně obyčejna holka? Stále hledám svou spřízněnou duši... Samota je zlá... budu rád když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  66 let | Jičín
Hledám, prozatím kamaráda na jarní procházky
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Louny
Je mi 34let. Mám mám 6tiletého syna ve střídavé péči. Bydlím na venkově. Baví mě lyžování, cyklistika,turistika, běh.Rád zajdu do kina.Touto cestou hledám k sobě milou dívku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Mám domov, ale nemám, kdo by mi v něm plnil šatník a botník, nad čímž bych kroutil hlavou. Mám auto, ale nemám nikoho, kdo by mi kafral do řízení a vykřikoval že nás zabiju. Mám práci, ale není kdo by mi nadával, že tam jsem podezřele dlouho a podezíral mě, že mám něco s nějakou kolegyní. Jezdívám na dovolenou, ale nikdo mi nestěžuje situaci nad výběrem ubytování, výletu, stravy ...... Máš ráda tento druh humoru ? Napiš a uvidíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Plzeň
hledam touto cestou muze,ktereho bych mela rada a on me pojd si napsat.......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  62 let | Most
Hledám štíhlého muže, nemusí být sportovně aktivní od 60 do 65 let, který má rád vše kolem sebe, co nám život nadělil. Dokáže se radovat z maličkostí a přijímat lásku od druhých a sám ji dávat. Doufám, že mi osud ještě dá příležitost potkat lásku s kterou bych prožila zbytek života a pár radostných chvil v něm.
DETAIL / ODPOVĚDĚT