Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  48 let | Brno-venkov
Hledám pohodare na trávení volného času do 55 let,který má zájem o vytvoření vztahu,nejen flirt..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
Sú tak strašlivě ošklivej a hledám pěknou (tzn. štíhlou) ženu :-)! Rád si povídám a baví mě procházky v přírodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Tábor
Hledám pro sebe a svou dvouletou dcerku hodnou maminku , tak by jí i má dcera časem říkat mohla , na svojí si totiž již bohužel nepamatuje , žena jenž třeba neměla to štěstí v životě mít vlastní děti , nebo i žena s dítkem podobného věku , trochu krásná , trochu moudrá , sportovně založená , optimistické povahy a hlavně dobré duše a pozitivního myšlení .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Olomouc
Hledám kamaráda, který umí hrát na kytaru, rád chodí po horách, nebojí se fyzické práce, miluje psy, zahradu, dá se s ním povídat na všechna témata, není úplně skaredy ani hloupý, ani příliš tlustý ani hubený, prostě chlap tak akorát, který umí vyměnit těsnění u baterie, odmest snih, porýt zahradu, nastipat dřevo.... A umí si dělat legraci i sám ze sebe. Najde se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Aš
Jelikož jsem odepsal na několik inzerátů a ani jednou nepřišla odpověď,zkusím sám dát inzerát.Přál bych si najít milou,hodnou ale hlavně ferovou dívku.Nejsem nijak náročný,ale za to spolehlivý,pracovitý a nepodvádím.Pokud mne chcete poznat,neváhejte a napište.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Ostrava
JSEM TADY 6 MĚSÍCŮ. VIDĚL JSEM HODNĚ A SETKAL SE. 95 PROCENT ŽEN CO ZDE HLEDAJÍ PROTĚJŠKY AŽ NA MALÉ VÝJIMKY O SEBE NEDBAJÍ, NEMAJÍ FOTO, KTERÉ JE PŘEDSTAVIT V ok PODOBĚ. PRINC A KRÁL?, JSTE NA ŠPATNÉ SEZNAMCE. STARŠÍ ŽENY HLEDAJÍ ZAJÍCE, MLADŠÍ TU HLEDAJÍ PENÍZE. OSTATNÍ TVRDÉ FEMINISTKY kde je ŽENSKOST. NENÍ MI Z TOHO SMUTNO. LIDI - PŘICHÁZÍ DOBA POMPEJÍM. .ŽENY, DNES TAK OTRKANÉ, SAMOSTATNÉ A PANOVAČNÉ. PROSÍM ŽENY, KTERÉ REAGUJÍ, PŘILOŽTE FOTO. JINAK TO MAŽU.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ústí nad Labem
Jeden jediný....za to napořád.....Bez lží a přetvářek? Rozumu máme dost, nač si lhát.... Pohledný muž ve věku cca 40 let, vysoký nad 190cm mohutnější postavy se tu netoulá?Okolo Ústí n/L. Jsem samostatně fungující maminka dvou děti ve věku 4 a 6 let. Nehledám sponzora, hledám fajn partnera pro život.Pokud tu jsi tak napiš a uvidíme co nám čas ukáže. Třeba to bude fajn ;-)Máme rádi cestování, lyže, moře, procházky.Prosím odpovědi pouze s fotkou.Hezky den Misa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Rád poznám mladou holku, co má ráda humor a sport. Pro začátek bych si s tebou rád psal, třeba tady.
DETAIL / ODPOVĚDĚT