Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  53 let | Ústí nad Labem
Najdu ? nebo jsou to jen stránky na sex, pokud ano pak tu jsem špatně,nebo vy? ráda poznám fajn chlapa pro život , je mi 53let UL
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Šumperk
Hledá se milý , příjemný a rozumný muž přiměřeného věku a výšky s vyřešenou minulostí a s vírou v lepší budoucnost .... takový by se tu našel na seznámení ? :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  71 let | Praha
Dle názoru druhých sympatický, vždy dobře naložený, zachovalý sedmdesátník, zajímající se o vojenskou historii, kulturu i umění, finančně zajištěný a stále ještě pracující, s vlastním bytem ve středu Prahy, milé a vstřícné povahy, empaticky založený, nabízí přátelství a vážný vztah dámě přiměřeného věku, přistěhovánímožné. Stačí najít odvahu a odepsat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Je tu žena co podniká a má svou firmu či by chtěla podnikat? Jde mi o styl přemýšlení - rád poznám ženu co na sobě pracuje a ví že vše je možné.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Rychnov n. Kněžnou
Hodný,upřímný,věrný optimista s vyřešenou minulostí,smyslem pro rodinu,vlastním zázemím hledá hodnou,upřímnou a věrnou ženu do 44 let z RK a okolí do 30km,která dokáže milovat celým svým srdíčkem a dokáže lásku také dávat a nejen brát.Rád bych našel človíčka pro společný život, ve kterém si budeme vážit jeden druhého a budeme pro sebe oporou.Časem možné přistěhování.Nehledám modelku,boubelku ani služku.Vím co hledám a co chci.Budu rád, když se mi ozveš,napíšeš pár řádků o sobě a přiložíš fotečku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Havířov
Hledám, hledám, nenalézám. Kdepak se mně schováváš? Nerada si hraju na schovávanou. Ale ty asi máš tuto hru rád. Když nechceš, abych tě našla. Na věku mi zas až tak nezáleží, No, ale muži mladší 35 let se nehlaste! Našel by se někdo, kdo si rád hraje, kdo se rád učí, kdo je rád aktivní? Našel by se někdo, kdo by ode mě neočekával vysokou dávku tolerance a přizpůsobování se? Našel by se někdo, kdo by se chtěl přizpůsobovat mně?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Plzeň
Ahoj, hledám dlouhovlásku, (plno)štíhlé postavy, nekuřačku do 40 let, která také hledá láskyplný vztah. Jsem zajištěný VŠ z Plzně, bez závazku, 183/76, ml.vzhledu, sportovní postavy. Nedáme kávu nebo sportovní aktivitu?? Rád si vyměním pár řádků:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Plzeň
Hledám milou přítelkyni se vztahem ke kultuře a k přírodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT