Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Děčín
Hedam vaznou znamost. Ozvi se. Zajdeme na kavu? Od 38-49l.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Mladá Boleslav
Občas by mi nevadilo držet se za ruku s někým blízkým při tom bláznivém průletu vesmírem a dívat se třeba na hvězdy kolem nás. Atraktivní a ve formě, svobodný, poučený životem, otevřený novým věcem hledá ženu, se kterou by mohl sdílet krásné momenty v životě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Boskovice
Kapitán do života, co hledáš posádku, by se tu nenašel? ideální věk 30-40...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Tábor
Když je člověk sám, tak všechny starosti jsou dvojnásobné a radosti jen poloviční. Pokud to cítíš stejně a chceš s tím něco dělat, tak to zkusme společně. Hledám obyčejného muže, který by mě měl rád takovou jaká jsem, pro sdílení všedních starostí a radostí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Zkusím to opačně. Nosím v zimě na spaní ponožky, protože nesnáším ledové nohy, ale spím v kraťasech. Někdy jsem strašně ukecaná a jindy zamlklý morous. Směju se blbostem a někdy úplně stejnou pitomost plácnu. Hledám ženu, co mou rozpolcenost přijme a bude mě milovat právě pro ni, ne přes ni. Dáš to?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Cheb
Chtěl bych se seznámit s ženou s vyřešenou minulostí, která má zájem o vážný vztah a chce budovat společný partnerský život postavený na vzájemné důvěře a toleranci. Rád bych poznal ženu se kterou budu moct prožívat společně radosti i starosti života. Budu se těšit na odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Pěkná štíhlá slečna k seznámení? Usměvavá, tak akorát upovídaná, aktivní, mazlivá, která si umí udělat čas, nekouří, má ráda život a hledá vztah. Procházky, výlety, sport, večer být spolu u tebe nebo u mě, trávit spolu co nejvíce času, zkrátka zkusit to a neztrácet čas ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Frýdek-Místek
Dobrý den. Rád bych strávil společně Vánoce a dál se skromnější příjemnou ženou u společného stolu. Která by měla zájem o eventuálním vážném společném soužitím v domečku na vesnici. SŠ 180 štíhlejší postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT