Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  56 let | Zlín
JSEM OBYČEJNÝ DĚLNÍK,KUŘÁK.56,180.74.HLEDÁM VĚRNOU HODNOU PANÍ,CO MÁ RÁDA MILOVÁNÍ.SEŠ?NEHLEDÁM FLIRT ALE ŽENU NA ZBYTEK ŽIVOTA!V DOBRÉM I zlém.zlo je ve dvou poloviční,DOBRO,NĚKOLIKANÁSOBNÉ!!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Jablonec nad Nisou
Jsem introvertní přesto občas upovídaná optimistka a hledám nekuřáka přiměřeného věku, o kterého bych se mohla opřít, když mi docházejí síly...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Praha
Vdovec,štíhlý sš/183cm, hnědooký brunet, nepote(n)tovaný nekuřák, nepič, nemnich, cit. i erot. ve vztahu založený, věrný, praktický domácí typ. Sorry: necestuji, nelétám, nechodím do divadel, netančím, nelyžuji, nepadám padákem....jenom chatařím, houbařím, vařím, peru, peču, opravuji, renovuji, kutím, mazlím, miluji, pohodář, klid, a hledám vnadnou (nikoli vadnou,ani vdanou) hnědookou černodlouhovlásku (ne tzv. pár kilo navíc) stejných zájmů,pro společné žití. Foto a řádky napoví. Praha. Jsi tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Brno
AHOJ POKUD JE TU NĚKDO KDO OPRAVDU CHCE VÁŽNÝ VZTAH TAK HO MOC RÁD POZNÁM .MÁM RÁD SPORT KULTURU CESTOVÁNÍ.NEPII NEKOUŘÍM MÁM RÁD KAFE A VEČERNÍ PROCHÁZKU BRNEM.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Praha
Sš/183/štíhlý nekuřák,vdovec,hledá štíhlou černovlásku k vážnému seznámení s cílem soužití, ne na lyžování, cestování, veselé skoky do Macochy apod., ale pro společné bytí, žití, i k veselým pohybům ve dvou pro štíhlejší linii... Bez ženy, bez chataření a bez sexu, jsem přibral 5kg a chci to shodit, ale samotnému to nejde......Foto a tvé řádky napoví.Ideálně Praha (3,7,8,9).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Vyškov
Jsem společenský, pozorný, sebevědomý a inteligentní gentleman z Moravy, který hledá hodnou a inteligentní slečnu pro trávení společných chvil. Ve volném čase jezdím na kole, běhám, čtu, či poslouchám hudbu. V případě vzájemných sympatií budu rád za brzké setkání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
To mám začít pít, chodit z práce do hospody a z hospody rovnou do práce, mlátit ženy, kašlat na ně, být arogantní, hrát automaty, abych uspěl a našel ženu??? Ano, přesně tohle nesnáším a nedělám!!! Pokud hledáš a máš zájem o hodného, manuálně zručného, romantika, se smyslem pro humor, máš vyřešenou minulost a hledáš vážný dlouhodobý vztah, s budováním budoucnosti, je Ti ve věku 25-35let, ozvi se... (Jen s fotkou a vážně!)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Provedu tě tmou!
DETAIL / ODPOVĚDĚT