Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  45 let | Pardubice
Chtěl bych tu touto cestou potkat někoho s kým si budu rozumět a budeme spolu kráčet životem, někoho, s kým budu sdílet radosti ze života, ale i starosti s tím spojené... partnerku, která je v srdci živel a ví co od života chce..Velmi rád cestuji, sportuji, fotím a zajímám se o kulturu. Jsem 180cm vysoký, bez závazků se srdcem na správném místě..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Ostrava
Třeba jsi to Ty,jak brouzdáš mým profilem a inzercí,koho hledám do společného tandemu života.Jsi očekávána k průchodu všemi branami etap seznámení a jsem otevřen pro dohledání osobních sympatií a shod postojů v stylu života jako příležitosti právě s Tebou k vzniku pevného vztahu.Mám pohled na svět,jak ho vidím léčitelsky.Rád a ochotně investuji čas do řady osobních setkání (očekávám totéž i od Tebe).Nekladu si překombinované podmínky na Tvé zaměření.Jen očekávám Tvou ochotu k hovorům a setkání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Ostrava
Nějaká příjemná a sympatická žena která také nemá protějšek na návštěvu divadla, kina, koncertů, zajít si zahrát třeba badminton, nebo na výlet.... Já 45/178/74 Ostrava, nekuřák.....prosím o foto, své samozřejmě pošlu poté také.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Brno
Někdo hledá na seznamkách, jiní jsou šŤastně zadaní. Co se spolu přesunout z prvního typu do druhého...ten je vzácnější,a také krásnější...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno
Ahoj, jsem introvert, geek a absolvent humanitní VŠ. Miluju čtení, Marvel (a celkově komiksy), rád hraju deskovky a pořád ve svém věku koukám na disneyovky. Rád bych tu našel inteligentní bezdětnou nekuřačku na vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Mladá Boleslav
Hledám: nezadaného,bez dluhů.max 1 dítě ,s autem.komunikativního,z MB, Já 36 svob.bezdětná,bez dluhů.komunikativní dlouhovláska. Je to trochu suché,co?:-)Jenže psát inz. Neumím facebook,Ins. a podobné nesmysly nemám.Jsem prý sociální mrtvola...:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Kolín
Stále hledám. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
Ráda bych touto formou seznámení našla fajn,pohodového,veselého,sportovně založeného muže..
DETAIL / ODPOVĚDĚT