Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  38 let | Valašské Meziříčí
Hledám partnerku pro založení rodiny a společné pěkné zážitky. 38 let, 189 cm, sympatický, spolehlivý, bezdětný, přátelský. Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Vsetín.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Prostějov
Ahoj hledám kamarádku do 30 let z Prostějova a okolí časem i vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Čelákovice
Koho hledám? Těžko říct. Rozhodně slečnu, která je sportovně založená, umí si ze sebe udělat srandu a dokáže přijmout, že oba partneři mohou mít i záliby mimo vztah. Pokud ses v tom našla, napiš a uvidíme, co z toho vzejde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Liberec
Být zase dva....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Olomouc
Ahoj, hledám zde jednu slečnu. Měla by být hodná, milá, věrná, upřímná, né moc společenská, se srdcem a aby se jí dalo věřit. Věk 20-25. Co rozhodně nehledám: Přemalované "nádhery", lhářky, self-fotografky a následně sběratelky lajků, ty co mají potřebu flirtovat a zraňovat. Co hledám, to i nabízím. Do vztahu jsem ochotný dát vše, zrovna tak i být jen pro tu jednu, ovšem ještě jsem neměl to štěstí potkat tu, co by si toho vážila, natož i dávala. Třeba tě najdu zde :) Fotku bych pak zaslal.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Praha
Sš/183/štíhlý nekuřák,vdovec,hledá štíhlou černovlásku k vážnému seznámení s cílem soužití, ne na lyžování, cestování, veselé skoky do Macochy apod., ale pro společné bytí, žití, i k veselým pohybům ve dvou pro štíhlejší linii... Bez ženy, bez chataření a bez sexu, jsem přibral 5kg a chci to shodit, ale samotnému to nejde......Foto a tvé řádky napoví.Ideálně Praha (3,7,8,9).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Pardubice
Bloudím městem lampy smutně září ,držím fotku Tvou a po mé tváři slzy stékají a všem to říkají ,že hledám lásku svou - slečnu/ženu, nekuřačku z okolí Pardubic.A kdo hledá?Muž 57/ 182/87,pohodář.Foto nutné.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Žatec
Pojď se toulat oblohou, kam ti bez křídel nemohou. Pojď se toulat v oblacích, tam se láska opět navrací.
DETAIL / ODPOVĚDĚT