Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  60 let | Praha
Hledám spolehlivého, férového muže se smyslem života, radujícího se z výsledků své práce. Není mi blízké užívání si, přemisťování či konzum. Ani netíhnu k esoterice. Nabízím zázemí, charakter, pracovité ruce, inteligenci a vzdělání, kulturní přehled. Prosím mládence - neposílejte nabídky k sexu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Zlín
Ahoj. Jmenuji se Jirka. Je mi 29 let. VŠ. Jsem obyčejný kluk z vesnice. Rád hraju squash, badminton, jezdím na kole, fotím. Hledám věřící, hodnou a upřímnou holku. Budu se těšit na odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | České Budějovice
Je mi 22,5 roku, jsem vysokoškolský student se slibně rozjetou kariérou i pracovními zkušenostmi... Rád sportuji, jsem nekuřák a piji jen příležitostně. Komunikace se mnou je příjemná, ale nejsem ten typ co běhá po barech a baví se s každým.. Hledám normální, hodnou, inteligentní a vzdělanou dívku, se kterou si padneme do oka, budeme mít společné záliby i pohled na svět...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Praha
Chci zase k někomu patřit.... Občas je to se mnou těžké, ale krásné.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  67 let | Hradec Králové
Za svou sousedku, která nemá přístup k internetu, podávám tento inzerát. Jedná se o sympatickou dlouhovlasou černovlásku, plnou optimismu a elánu, která hledá milého a veselého parťáka pro společné výlety na kole, občas na taneček, kávu ve dvou. Ráda se baví, neboť samota tíží. Zatím třeba jen jako kamaráda a pokud budou sympatie vzájemné, uvítá i vážný vztah. Nehledá pouze flirt, ale spolehlivého a upřímného muže. Má své zázemí. Bude se těšit na odpovědi, které ji předám. Foto napoví.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Semily
Píší mi ženy, kterým je hodně přes třicet, jež mají za sebou rozpadlý vztah a jedno nebo několik dětí. Né že by to byl zas až tak veliký problém, ale přeci jenom, zvažoval jsem i jiné varianty.. A tak se ptám, je zde žena či dívka, která by chtěla sice trošku staršího, ale za to perspektivního a minulými vztahy nepoznamenaného kluka? Jsem štíhlý, inteligentní sportovec hledící vstříc radostné budoucnosti. Máš-li pocit, že se k sobě hodíme, určitě mi něco hezkého napiš do vzkazů. Pěkné léto všem!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Ostrava
Rád bych poznal fajn holku která by se těšila na mně a já na ní
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Uherské Hradiště
Rád bych našel pěknou, milou a chytrou slečnu z okolí Uherského Hradiště, či Uherského Brodu. Slečnu, která mi bude naprosto vším. Partnerem, přítelem, milenkou, viteálem. Tím nejkrásnějším, co v životě mohu mít - láskou. Považuji se za inteligentní bytost. Jsem celoživotní blázen a fantasta - pomáhá mi to dívat se barevně na šedý svět. Inteligence u slečny, je více než lascivnost. Smysl pro humor je více, než bohatství. Upřímnost je tím nejkrásnějším darem, je-li vyjádřena úsměvem. Najdu Tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT