Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  28 let | Kroměříž
Ráda bych se seznámila se sympatickým mužem, který také hledá vážné seznámení a chtěl by navázat vážný vztah. Musí být v rozmezí věku 29 až 35 let! (ne víc). Nejlépe ze ZL kraje (nebo OL), se SŠ nebo VŠ vzděláním a pokud možno vl. zázemím, bydlením. Mám ráda jízdu na kole, cestování, nakupování, posezení u dobré kávy nebo koktejlu a také hlavně kulturu. Můžeme na první schůzce vyrazit do restaurace, kavárny, cukrárny nebo klidně do kina, ale také na procházku :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Hledám zadanou ženu od 20-40, se kterou bych se mohl potkávat v odpoledních či podvečerních hodinách někde v soukromí. Důležité jsou osobní sympatie, zdraví a upřímnost. Jsem pohledný zadaný vysokoškolák co hledá přátelství a sex.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | České Budějovice
Ahoj, hledám neobyčejnou dívku, slečnu, ženu, pro obyčejné chvíle v životě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Hradec Králové
Popíšu ti člověka, kterému se chystáš napsat, ale váháš, protože z těch 500ti znaků prostě nezjistíš, že je to vlastně neskutečně dobrej kluk. Tak nenapíšu nic a budu tím podporovat tvou představivost o tom, jaký vlastně jsem. A pokud tvá krása nevynikne jen když na sebe naneseš make up, ale je ukrytá někde tam hluboko uvnitř, kde čeká až ji někdo objeví, zastavěná všemi těmi zdmi které sis doposud stavěla a já ji třeba objevím - tak pak zjistíš jaký opravdu jsem................
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Prostějov
Touto cestou bych se chtěl seznámit se slečnou, které by stačil průměrně chytrý, průměrně pěkný, průměrně pracující, trochu flegmatický, ale rozumně odpovědný 33-ti letý nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Potřebuju tvořit, abych mohl existovat. Když to nedělám, tak trpím. Některým věcem jsem hodně otevřený, některým zase vůbec. Nechci vymýšlet prázdné fráze určené k popisu dívky, kterou hledám :-). Každá je jedinečná sama o sobě. Vím jen, že bych rád poznal dívku, která se dokáže nadchnout pro různorodé věci a do nějaké je fakt zapálená. Abych řekl ještě něco o sobě, miluju filmy, přírodu a kýčovitý západy slunce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Praha
Hledám muže..jak jinak tady :-). Takového, který je svůj..po všech stránkách, dobře se zná a nebojí se být sám sebou. Ví..co od života chce a umí si ho užít. Nepohrdnu inteligencí, humorem, nadhledem :-).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Nymburk
Ahoj. Také stále čekáš na toho pravého a ne a ne ho najít? Mám stejný problém.
DETAIL / ODPOVĚDĚT