Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  17 let | Praha
Hledám nějakou pohodovou holku či ženu co se nebrání všemu co k vztahu patří. Už mě nebaví furt čekat. Nikdy jsem se příliš nebavil s holkama mého věku spíše vždycky starší, ale říkám neboj se zkus to.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Benešov
Starší žena na krásne chvíle...???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Uherské Hradiště
Hledám muže zhruba v mém věku, který má srovnané životní hodnoty a ví co chce. Muž - nekuřák s minimálním zájmem o alkohol, který si dokáže představit žít rodinný život. Oplývá vlastnostmi tolerantnost, věrnost a důvěra. Chci najít muže, kterého bych milovala a on mě i mého syna takoví jací jsme. Čas a vzájemné sympatie vše ukáže...odpovědi pouze s fotkou
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Chrudim
Ráda bych učinila jednoho muže šťastným. Mělo by ti být okolo 30 let. Pracující, zdravý a se svými zájmy. Společenský, vášnivý a důvěryhodný. Hledím na charakter, věřím v intuici a vzájemnou přitažlivost. Vážím si domova a rodiny. Buď pro mě ty ten výjimečný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Brno
Hledám zlatíčko a nemám detektor. :-) kouřím . Pivo nepiji a do hospody nechodím. jsem 189, 100 ,50... bez závazku. Rád chodím na houby a čučím na telku. :-) Nejlepší pohoda je dát si dobré jídlo u dobrého filmu a otevřít si červené.. Děti mě nevadí. :-) co dodat? Dej mě šanci byt to zlatíčko moje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Prachatice
Ahoj. Jmenuji se Iva. Jsem matka jednoho 13 letého syna Denise. Jsem sama už hrozně dlouho. A proto jsem se rozhodla touto cestou najit někoho, kdo by stál o to být s námi, přijímal lásku, byl hodný, a myslel to opravdu vážně. Nehledám nikoho na jednu noc, bobavení... Jsem plná lásky, kterou chci někomu dát. Na oplatku, bych chtěla zase vědět, že je možné někoho milovat, být pohlazená, a vědet, že se můžu spolehnout. Neměla jsem v životě štěstí, a byla bych ráda, kdyby se to změnilo. Jsi tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Poděbrady
Život je křehký dar a musíme jej žít právě teď. Nikdo z nás neví kolik zítřků nám ještě zbývá, ale je ještě čas najít. A tak chyťme se za ruce, vyzpovídejme se jeden druhému, utřeme jeden druhému slzy samoty a nenaplněné touhy a našimi city, něhou a (něžným) milováním naplňme spolu naše žití. Nechci již přicházet sám do svého prázdného domu a chtěl bych slyšet z jídelny cinkot skleniček, hrnečků a hlas a smích ženy, která mne vytrhne z mé samoty. Jsem VŠ 60/176 zajištěný a Vy Dáma do cca 69let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Hradec Králové
Ráda bych touto cestou našla,romantického,hodného trochu sportovního muže, na vážný nebo přátelský vztah.Muže,kterýse mnou bude trávit náš společný volný čas.Nehledám flirt.
DETAIL / ODPOVĚDĚT