Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  41 let | Liberec
Nechci se trápit minulostí,chci žít přítomností a těšit se na budoucnost.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Holešov
Znáš ten příjemný pocit, když si ruku v ruce užíváš romantickou procházku, když si večer lehneš a posloucháš, jak ti někdo čte z tvé oblíbené knížky, když si pustíš hezký film a máš se ke komu přitulit. Když si máš s kým popovídat o starostech, radostech nebo jen o tom jaký byl den v práci? Jsem 29 letý, prý sympatický muž s optimistickým pohledem na svět a úsměvem na tváři. Rád poznám ženu, která by toto a nejen to ráda prožívala společně. Třeba si budeme sympatičtí. Tomáš
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Ručinku líbám dámy s úctou k ženě Petr zájem o Vážný vztah najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | České Budějovice
Dobrý den, odpovídám zde na inzeráty a žádná holka nikdy neodepíše. Proto to zkusím sám - já živnostník z vesnice , řemeslník, chovatel, nekuřák rád poznám štíhlou ženu, která je ochotna si napsat a sejít se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Česká Třebová
Snad aktivní a sympatický muž /38/179/65/SŠ/ za podpory fondů Evropské unie :D chce poznat dívku SŠ a výše, sportovní nekuřačku, která ví, že v jednoduchosti je krása /architektura, design, grafika/. Sport může být příjemný a lehce návykový /běh, fitness, plavání, brusle, voda, hory/. Čtení knížek a vzdělávání se není passé a venku je tak krásně! Pokud jsi sympatická, komunikativní, aktivní, nezadaná, samostatná, rozhodně se neostýchej odepsat ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  17 let | Nymburk
Ahoj, jmenuji se Veronika a je mi 15 let. Mezi mé koníčky patří hudba, zpěv, zvířata, móda a jsem celkem uzavřený člověk :-) . Hledám kluka s kterým mi bude fajn a s kterým bude legrace.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Ostrava
Chci poznat nové lidi. kde jsi můj muž?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Ahojky, budu moc rád, když poznám inteligentní, atraktivní slečnu, který by ráda našla spolehlivého, sympatického, věrného muže pro společnou cestu životem. Partnerku, která se bude milovat kdykoliv a kdekoliv a kde budeme jeden pro durhého středem vesmíru. Je mi 33, vysoký, tmavovlasý sportovec, zabezpečený s vlastním zázemím. Budu se těšit na odpověď s fotkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT