Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  47 let | Olomouc
Ahoj,jsi maminka,sympatická žena,rád se s Tebou seznámím,napíšeš?Hledám dlouhodobej,trvalej vztah.Tmavovlasý, 47,182,87 sportovně založený ,rozvedený z Olomouce. Hledám osobní setkání,né psaní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Plzeň
Ahoj,kdyby tady byl jeden sympatický inteligentní muž příjemného vzhledu,bylo by to super:).Jsem na mateřske dovolen s 2letym synem.Nehledam tatínka pro dítě ,ale muže na trávení volných chvil ve dvou a občasné vyraženi do společnosti.Jsem 177cm vysoka,vaha 59kg.Hezký večer.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
Jsem rozvedený, pohodový muž s vyřešenou minulostí. Rád tu poznám příjemnou a sympatickou mladší ženu. Navrhuji se osobně setkat napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku a někde při posezení u dobré kávy si můžeme o sobě navzájem říci více. Pokusíme se přitom poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Stihneme to ještě do vánocemi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Hradec Králové
kluk z okoli hk do 35 let.... popisem. sejdeme se a uvidime?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Pokusím se najít vhodný protějšek nikoli na shodě zájmů a koníčků, ale korelaci antipatií. Považuješ náboženství za škodlivou ideologii? Ezoterii, výklady snů, proutkaření, věštby, horoskopy a jiné záležitosti za blbosti pro slaboduché prosťáčky? A jsi přesvědčena, že Zeman je odpad lidské společnosti? Pokud ano, máme na čem stavět náš budoucí vztah :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Tábor
Hledám dívku, paní na vážný vztah.Být single mě nenaplňuje. Jsem klidný vyrovnaný chlap , kterému chybí- se odpoledne těšit na společnost toho druhého .Nejsem sportovně založený , ale chodím dlouhé procházky lesem i krajinou, které mě baví a někdy i na kole.Ostatní záliby jako rybařina a cestování na motorce sou spíše pasivní činosti u kterých odpočívám a čistím si hlavu.Prosím foto pokud ho nemáte v profilu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Brno
Už někdy někdo viděl introventa ženského pohlaví? :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Brno
Jsem VS, 187 cm, atlet. postavy, sportovec, 39 let, spise introvert, nekuřák, bez závazků( tedy kromě tech nemovitých), se zájmem o přírodu a vědy, cyklistiku, turistiku, manuální tvorbu, umění... umím i něco uvařit, napect... Má někdo zájem? ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT