Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  41 let | Zlín
Bez lásky a vše, co k ní a k partnerskému vztahu dvou lidí, ktří jsou si blízcí, mně velmi chybí, proto jsem zde, abych to změnil a poznali jsme se. Chci s Tebou budovat láskyplný vztah založený na vzájemných sympatiích, souznění, úctě, porozumění, podobnosti zájmů, názorů i životního stylu, důvěře, věrnosti, citu, komunikaci. Pokud vidíš smysl ve vztahu, lásce a rodině, uvítám, když mi odepíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Hradec Králové
Ahoj. Jsem spíše klidnější, ale optimistické a veselé povahy. Rád chodím každý den na procházky nebo se projet na kole. Nemám rád kouření, alkohol, bary a diskotéky. Hledám partnerku, se kterou bych mohl trávit co nejvíce času, chodit na společné procházky a o všem si s ní moct povídat. Preferuji spíše domácí typ a určitě nekuřačku. Pokud to máš podobně a myslíš, že bychom si mohli rozumět, určitě se ozvi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Šumperk
Hledám ženu pro společný život v dobré i ve zlém.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Uherské Hradiště
Nestěžuju si na samotu,člověk si zvykne a ve 40. je svým způsobem někdy i rád,že má svůj klid. Pravdou ale zůstává,že je to někdy smutné. Ve dvou je líp, i kdyby to už nemělo být o vzájemném soužití,ale jen o sdílení hezkých chvilek. Mám ráda život a vše,co k němu patří. Mám ráda lidi, přírodu, kolo, vodu.... Tak se ozvi,když budeš chtít. Třeba se najdeme ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Český Těšín
Gentleman, který neutíká před závazným vztahem, neskáče o tyči přes myší trus, nemá v hlavě slámu, není nudný patrón, nebydlí s rodiči ani není sociální případ, se s Tebou chce seznámit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Brno
Ahoj... Hledám kamarádku na občasné schůzky... káva, drink, kino atd... Nic vážného nic závazného ale ani jednodenní záležitost Vzájemné sympatie nutností :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Ahoj rád bych poznal ženu, která nechce být sama .Já jsem obyčejný chlap ,který se rád zasměje, projede na kole, trochu přírody a různé aktivity. Ve dvou by měl život určitě větší smysl.Malé dítě vitáno. Ostrava a okolí..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Plzeň
58/181 hledá zenu z Plzně a okoli , žít jeden pro druhého vzájemně si pomáhat chodit do přírody život utíká tak ho nepromarnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT