Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  60 let | Praha
Najdu inteligentního muže, kterému nabízím upřímný vztah, založený na vzájemné důvěře a opoře? Jsem čerstvá penzistka, která má ráda procházky, výlety a toulky přírodou i starou Prahou. Bohužel nejsem sportovec, jako všichni zde. Uvítala bych vyššího nekuřáka, který neřeší nějaké kilo navíc a to, že zub času zapracoval na naší tělesné schránce. Moc mně chybí chalupaření. Ráda bych taky seniora nebo budoucího seniora-penzistu, který má vnoučata a nevadily by mu ty mé.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Frýdek-Místek
Kolikrát člověk zjistí, že i kámen by se ustrnul, kdyby viděl, jak život umí proklouznout mezi prsty. To když se věnujeme práci, rodině a dětem a nevnímáme nic kolem. A teď je to pryč, děti vyrostly a po mém boku chybí, kdo by si toho všeho vážil. A tak chci začít znovu, i když ne mladík, stále jsem štíhlý kluk plný života a sebe a své srdce dám do rukou hezké, drobné a štíhlé holce s jiskrou, která ví, co nabízím a hledám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Brno
Když padaly hvězdy - přála jsem si tě. Nezadaného upřímného sympaťáka s jiskrou v oku, který také hledá trvalý vztah - pohodová aktivní seniorka z Brna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Ostrava
Ahoj, rád bych poznal fajn slečnu, ideálně milou se smyslem pro humor. Něco málo o mně - mám rád hudbu - koncerty, festivaly, rád sportuji, čtu... je toho samozřejmě víc, ale nechci tady vše vypisovat... Fotku můžeme samozřejmě vyměnit :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Zlín
Nechci být o chladných zimních večerech sám. Ženy které nejste ochotny poslat svou fotku nepište.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Hledám normální, hodnou, slušnou a rozumnou slečnu. Ano, mám rád sci-fi a jsem tak trochu snílek, přesto pevně nohama na zemi. Jsem mlád 30 let, dost starý hledět zpět, dost mladý nepřemýšlet o budoucnu. Příliš mladý neužít si ještě trochu zábavy - v podobě cestování, výletů, turistiky, poznávání všemožných kulturních hodnot. Nudu jsem snad nikdy nepoznal, vždy je příliš mnoho věcí, které by se daly dělat. Máš to podobně? Chceš ještě oběvovat svět? Ve dvou? A přesto s výhledem do budoucna?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Kdo hledá, ten nenajde... Ale nevzdávám to :) Rád bych poznal slečnu z Brna nebo okolí, v podobném věku jako jsem já nebo i mladší, kterou už taky nebaví trávit veškerý svůj volný čas sama :) A ráda by vyšla na procházku, vyjela na pár dnů na výlet nebo by jen poseděla u sklenky dobrého vína. Prostě na trávení času spolu :) A něco málo o mě? Je mi 24 let, studuji VŠ, jsem sympatický, se smyslem pro humor a věčně usměvavý :) Foto samozřejmě pošlu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Plzeň
ahoj mužu ti nabidnout vjernost a lasku ktobje!ne krasu a bohadstvi!
DETAIL / ODPOVĚDĚT