Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Přerov
Ahoj, zavítala jsi sem také pro to, že by ses ráda seznámila, toužíš po trvalém vztahu a časem vlastní rodině? Pokud máš smysl pro rodinné pouto, domácí království a jsi orientovaná i na přírodu a venkov byl by hřích se neozvat, přesně tebe totiž hledám. Jsem sympatický, slušný a vzdělaný muž, manuálně zručný s vlastním zázemím, nikdy ženatý. Více o sobě a fotky pošlu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
27 let, pracující, nebydlící u maminky. Nemám na krku exekuce, děti ani exmanželku. Mám zájem poznat slečnu pro společné zážitky - cestování, kolo, divadlo, povalování a milion dalších ... Slečnu pro život, rodinu - pro budoucnost. Jsi tady, princezno?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Ahoj. Hledám rozumnou ženu pro rodinný život. Mám rád děti a jsem klidné povahy. Sám mám 2,5 letou dceru, která je v péči matky. Nekouřím a nepiju. Jsem zabezpečený a rád bych měl po boku někoho na koho je spolehnutí v dobrém i ve zlém. Hezký večer, Martin VŠ/168CM/65kg
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Zdravím! Jsem v jádru slušný člověk, se smyslem pro zodpovědnost, morální hodnoty, bez závislostí, agresivních sklonů, prostě jedním slovem: Nuda. Fakt nemá cenu odepisovat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Brno
Hl.ženu do nepohody, se srdcem na pravém místě a ďáblem v těle. Nehledám krásu a nevadí věkový rozdíl, ocením upřímnost, lží jsem slyšel už dost. Plačtive histerky závislé na fb atd. nepište. Ja, romantik a optimista s nohama na zemi. Jsem pro dopisování- čas nám ukáže víc. Moc se na tebe těším.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Brno
Naivní pokus, ještě naivnějšího tvora, který stále věří na lásku a hledá k sobě podobně smýšlející duši. Tento tvor je velký, s modrýma očima, vousama, trochu stydlivý, zato inteligentní, rád se směje, za své přátele dá ruku do ohně. Má rád přítomnost různých čtyřnohých tvorečků, převážně koček a psů. Ze svého brlohu vylézá do práce, mezi přátele, či někam za sportem, rád se projede na kole, či se jde projít do přírody. Pokud o takového tvora má někdo zájem, budu rád, když napíše :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Teplice
Ahoj, najde se zde normální žena do 42-ti let co už má v hlavě vše srovnané. Jestli ano, ozvi se..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Praha
Chtěla jsem si udělat radost, tak jsem si koupila letní dovču na Krétě, jenže... jak to tak zatím vypadá, asi na ní pojedu sama... anebo... máš chuť se poznávat, sbližovat a jet případně se mnou? Nemusíme být k sobě nijak vázáni, ale přesto nám může být spolu krásně... Nemusí být mezi námi úplně vážný vztah, stačí důvěra a láska... Nevím, jestli Tě tady potkám, ale proč to nezkusit... co když ano?
DETAIL / ODPOVĚDĚT