Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  35 let | Plzeň
Milé slečny a paní, jmenuji se David a je mě 35 let. Jsem vysoké, štíhlé postavy a hledám sportovně založenou slečnu nebo paní. Mezi moje zájmy patří sport, počítače, příroda...Rád bych zde prohodil pár řádek a pak se osobně sekal. Budu se těšit na odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 27 let a rád by jsem zde poznal sympatickou dívku, která by chtěla prožít skvělý a nezapomenutelný život. Jsem energetický, spolehlivý, pracovitý, sportovec, nekuřák, dobře finančně zajištěný a velkou zálibou v cestování. Pokud tu někde jsi budu čekat a těšit se na odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Praha
Ahoj. Hledám pohodového přítele se zájmem o sport, hlavně brusle a kolo, cestování, kulturu a s pozitivním myšlením. Jsem VŠ, 165/58.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  26 let | Brno-venkov
Ahoj. Ráda bych se zde seznámila s mužem pro kterého nejsou cizí slova jako je spolehlivost a věrnost. I když v dnešní době je to jako hledat ,,jehlu v kupce sena". Najdu zde mezi vámi právě takového jednoho pro společný rodinný život? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Uherské Hradiště
Milý prozatím neznámý, nechci zde popisovat jaká jsem či nejsem.Je to úhel pohledu.Každý z nás je jedinečná bytost,se svými kladnými stránkami a taky se najde i nějaká chyba.Hledám však Tebe,toho, který mě bude brát takovou jaká jsem,se kterým se budu cítit moc hezky,ke kterému můžu i trošku vzhlížet a vážit si jej.Ano, mít materiální statky a prestiž je dnes samozřejmé,též se snažím tvořit hodnoty,ale skutečnost,že je někdo, se kterým je každá chvilka jako malý zázrak, to je mnohem hodnotnější
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Najde se klidná síla s trochou divoké duše pro společné plnění toho, co ne a ne vyjít? Stoupat se dá ve dvou za jakýchkoliv podmínek, ale ne bez lásky. Aktivní, společenský, optimistický gentleman hledá příjemnou ženu, která se nebojí vyskočit ze všednosti a tak trochu společně překročit svůj stín.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  27 let | Lovosice
Vcelku normální holka :-D co hledá někoho na pokec, procházku, skleničku...... :-) Prosím jen s fotkou, jinak většinou nereaguji.. ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Mladá Boleslav
Jsem obklopen lidmi,ale přesto stále sám.Proto hledám ženu s vyřešenou minulostí,se smyslem pro humor a rodinný život.Ženu,se kterou se budeme vzájemně doplňovat a společně nám to bude ladit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT