Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  42 let | Tábor
Hledám muže, který myslí srdcem a cítí hlavou. Hledám muže, který má svědomí a ví co je to férové jednání. Hledám muže, který ví, že láska nepadá z nebe, ale že je třeba jí opečovávat, aby neuvadla. Hledám muže, který ví, že vybudovat pevný vztah, je někdy velká dřina bez jistého výsledku a i tak by se o takový vztah rád pokusil. Hledám muže, který se rád směje a nehledá proč to nejde, ale hledá možnosti jak. Já nabízím na oplátku, že mu budu oporou a nenechám ho na holičkách. Víc se nevejde...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  24 let | Ústí nad Labem
Hledám *hodného* chlapa, který to má v hlavě už srovnané, rád cestuje, chodí na výlety, umí se chovat k protějšku s úctou. Nehledám prachy, dárky, debily, auta, úlety a hlavně neuctivý klučíky bez úrovně. Ráda pokecám a zašlu foto.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Ahoj milé slečny, měla by jste některá z vás zájem o seznámení s mužem svobodným (nikdy ženatým), bezdětným snad i sympatickým a v hlavě také něco mám. Věnoval jsem se studiu, kariéře, vlastnímu zázemí a ted bych se rád věnoval Tobě a rodině. Mohu nabídnout věrnost, spolehlivost, zázemí. Bydlím v malém městečku kousek od Prahy a pokud toužíš po trvalém vztahu, hledáš klid, čisté prostředí, domov a bezkonfliktního a pohodového manžela jsem tady:-) Mirek. Více o sobě a pár fotek pošlu na e-mail.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Chomutov
Hledám slečnu na užívání...... výlety, kino, večeře
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Pardubice
Hledám ženu pro život co přináší , to hezké i to druhé . Mám vyřešenou minulost , bez závazků , bydlím ve svém , mám co potřebuji , ale chybí mi to nejdůležitější , láska .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Kopřivnice
Hledam holku na važný vztah,měla by být vtipná,veselá,upřimna,ma radost ze života,nekuřačka.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Praha
Ráda poznám muže přiměřeného věku,který hledá fajn kamarádku,přítelkyni . Dál se uvidí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Brno
Rád poznám příjemnou ženu nekuřačku, které skoro nic nechybí a její život je naplněn. Ale i přes to se občas cítí sama a ráda by se měla zase na co těšit. Jsem pohodový vzdělaný,volný, nezávislý muž z Brna střední postavy a jsem na tom podobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT