Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  44 let | Frýdek-Místek
A teď vážně... Hledám fajn protějšek přiměřeného věku, rodinného typu, se smyslem pro humor a láskou k přírodě a dětem. FM a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Poděbrady
Nehledám mezi vrstevníky pana "Dokonalého" (třeba i z Prahy), sama také nejsem bezchybná. Důležité jsou sympatie, vtip, spolehlivost, vzájemný repekt, schopnost improvizace, komunikce...zatím jen chodím do práce a domů - chci změnu! Vyhýbám se flirtu a jiným dobrodružstvím. Mám sklony k optimismu, mladistvému pohledu na věc. Mám ráda své "doma" i poznávání nového při cestování po Evropě, při turistice po Čechách. Pohledná tmavovláska 170/tak akorát s všeobecným rozhedem, úsměvem...okouzli mě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Brno
Hledam vážný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Brno
Hledám upřímného, zodpovědného muže se smyslem pro humor. Nejlépe z Brna, do 42 let. Mně je 37, jsem menší postavy, svobodná, bezdětná...Život je ve dvou veselejší:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Praha
Hledám muže rodinného typu. Prý je možno zde najít manžela, tak zkouším, co je na tom pravdy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Pardubice
Kdopak si chce popovídat s usměvavým mužem? Popovídáme a uvidíme. Zanechte mi tel. číslo. Děkuji
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj, jsem Slovák žijící v Praze, spíš introvert, upřednostňující procházku po městě, čtení, poslouchání hudby, divadlo nebo čajovnu před návštěvou diskotéky. Více o mně najdeš v profilu. Hledám tady spřízněnou duši nejen na trávení volného času (výlety, divadla, procházky, cestování...) ale taky na sdílení všeho, co nám život přinese. Jsi inteligentní, zvědavá, rada objevuješ nové kolem sebe a nebráníš se ani hlavě v oblacích? Rád Tě poznám...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Příbram
To by bylo šťastných lidí, kdyby se ženy na seznamkách chtěli opravdu seznamovat, chodily na domluvené schůzky, nelhaly a netrávily roky a roky u PC v domnění, že se jim ten "Pan Božský" zjeví v obýváku, odevzdá výplatu, případně zaplatí drahou dovolenou a opět zmizí. Myslíš si, že přeháním? Ani trochu :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT