Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  58 let | Jihlava
Rád bych poznal menší, štíhlou ženu. Ale podmínka to není. Chtěl bych se scházet, jezdit na výlety, do přírody, po památkách. A občas si dát dobré víno. Jsem VŠ, podnikám, mám dost volného času, snad štíhlý, bývalý sportovec, ale nyní už méně.Jezdím hodně na kolo, na hory. Dost cestuji a nemám s kým. Vysočina a kousek okolo. Rád přijedu, umím řídit. Děkuji
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Brno
Rád bych zde našel dívku bez závazků pro společnou cestu životem. Popřípadě na začátek spíše kamarádku pro různé výlety, kino, vyrazit někam na kole nebo pěšky a pak se uvidí. Jsem introvertní typ, takže na začátek to bude se mnou trochu těžší :-) . Jinak víc se mužů rozepsat ve vzkazech, tak pokud máš zájem, ozvi se. P.S. Jsem sice z Hodonínska, ale Brno není zase tak daleko.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Plzeň
Hledám ženu, která mi bude skvělou manželkou, nejlepší kamarádkou, úžasnou milenkou a báječnou matkou našich dětí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Mezi léty 1985 a 1989 se v Praze narodili lidé, kteří jsou mi nejblíže. Jezdili jsme spolu v sídlišti na kole, v létě na tábory, v zimě na lyžáky, opékali jsme si buřty a zpívali jsme písničky. Uměli jsme si říct do očí vše. Byli jsme odkojeni na penicilínu a rande jsme si domlouvali přes papírky, kamarády nebo přes pevnou linku. Každá chvíle venku pro nás byla nadevše cenná. Pak jsme se rozdělili a každý se šel vzdělávat a poznávat život. Dnes bych rád jednu osobu našel. A ten život žil s ní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Kolín
Rad poznam pohodovou zenu na vazne seznameni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Praha
Ahoj touto cestou bych chtěla najít člověka který je upřímný a slovo rodina pro něj něco znamená.Mam dvě dcery v adoptivní péči a syna.Pokud by se zde našel někdo kdo by nás chtěl poznat.Budeme se těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Ostrava
Ahoj, jmenuji se Radim a jsem normální chlap, který hledá ženu na vážný vztah. Mám rád přírodu, cestování autem (i bez něj :-) ) , občas sport , atd . ... Jsem z Ostravy . Prosím odpovědi jen s fotkou ... Já ji tady mám taky ... :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  52 let | Roudnice nad Labem
Ahoj ty kdo se citíš sám.Po 35letech mě opustil manžel kvůli mladší ženě chybí mi láska a porozumění.Hledám muže který mě bude mít rád a nebude mu vadit moje velká rodina.Mám 3 dospělé dcery a 11tiletého syna ve své péči .Dcery mají již své rodiny.
DETAIL / ODPOVĚDĚT