Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Jičín
Občas by mi nevadilo držet se za ruku s někým blízkým při tom bláznivém průletu vesmírem a dívat se třeba na hvězdy kolem nás. Atraktivní a ve formě, svobodný, poučený životem, otevřený novým věcem hledá ženu, se kterou by mohl sdílet krásné momenty v životě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Praha
Ahoj, hledám bezva ženu, která má ráda cestování, návštěvu kulturních akcí a chce si život především užít. Zdraví Petr a budu se těšit. Fotku pošlu po dohodě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Mladá Boleslav
Hledám batůžek co má rád přírodu a procházky, holku co už nechce být sama a vyrážet na výlety. Já 38/185/82, Ty 30-40 ze širokého okolí Jičína, Mladé Boleslavi, Nymburka atd. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Hodonín
Odepsal jsem,poslal foto,setkal se a nevěříte co a kdo se chce seznámit.Ženy chcete inteligenta,vtipného,kutila a domácí práce ať mu nejsou cizí. Různé růžičky,kytičky,fialky a já nevím co -zadělané minulostí a zahleděné do sebe. To je vše co jsem zjistil. Obyčejná žena existuje a věřím že mi odepíše.Nejde mi o bydlení,kuchyň či sex. Chci s někým sdílet vše najednou a společně. Je mi 60 a chci ještě s někteou z Vás mít pěkný vztah. Co je tu k nepochopení!!! Napíšete mi která má o tohle zájem???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Ostrava
Hledám kamaráda - přítele z Ostravy, na kulturu, turistiku, na kávu, na dovolenou... Jsem nekuřačka.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Plzeň
Jsme dva kamarádi ve věku 53 a 38 let, kteří hledají své protějšky. Starší hledá štíhlou podnikavou mamču s dětmi, která podniká, nebo by do budoucna chtěla / pokud by se ozvala zručná cukrářka či pekařka, tak by to byla paráda /. Mladší hledá štíhlou ženu, která miluje posezení u ohně, má ráda přírodu a je také chatařka. Uvítáme pokud budete z Plzně či blízkého okolí, a věkem drobet mladší od nás. Na společné grilování a posezení u ohně Vás zvou dva kamarádi. Najdeme Vás?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Semily
Pomalu ztrácím naději, že potkám člověka se srdcem na pravém místě a s rozumem v hrsti. Nejčastějšími tématy žen jsou vzhled, smích, cestování, dobré jídlo, peníze... Pro mě věci, bez kterých se dá celkem obstojně žít. Jsou zpestřením či kořením života, nikoliv však bezpodmínečnou nutností... --Dobrého člověka podle fotky nepoznám, proto ji nežádám. Pošli mi nějakou zprávu o tom co děláš, o čem přemýšlíš, co je pro Tebe důležité, jaké vyznáváš hodnoty. Vše ostatní můžeme probrat později. Ď ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Ostrava
Rád bych našel sportovně založenou, zdravou, rozumnou ženu štíhlé postavy a hezkého vzhledu od 25 do 36let, která ještě nemá děti a do budoucna by ráda rodinu. Jsem svobodný, sportovně založený, zajištěný muž mladšího vzhledu, s dostatkem energie a času pro společné trávení času, mám zájem o trvalý vztah a ženu, která ví, co chce. Snad se časem najdeme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT