Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  53 let | Praha
Všichni začínají slovem "hledám".Vlastně i já hledám, tak proč se divím.Kamarádka mi předsouvá , že zde nelze potkat fajn muže....ale já ji nevěřím a doufám, že se tu objeví sympatický muž se smyslem pro humor.Zkusíme si více napsat?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Kopřivnice
Hledám partnerku pro sportovní aktivity, cestování i občasné nicnedělání. Prostě pro život, se vším, co k němu patří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Ahoj neznámý, hledám hodného, milého, nekouřícího a upřímného muže nejlépe z Prahy 9 a okolí, který bude mou oporou a nebude mu vadit, že mám jedno dítko, o které se starám. Dcerka je ještě moc malinká, tak hledáme i spřízněnou duši. Budu ráda, když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj, rád bych našel hodnou a fajn slečnu, která chce vážný vztah a nezajímá jí jen "JÁ", ale i protějšek, Takovou, co zahrnuje do plánů do budoucna i toho druhého, není moc hádavá a je spolehlivá. Osobně se hádám nerad a doma mám rád klid a pěkné chvíle s protějškem. Je mi 30 let, jsem z Prahy, snad celkem fajn, věrný, spolehlivý... No, poznáš sama, pokud se ozveš. Bude fajn, pokud budeš mít ráda rockovou muziku a pokud budeš mít ráda pivo, je to taky plus.:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  61 let | Čelákovice
už aby tady byl, aby mne políbil na uvítanou na čelo !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Hlinsko
Je mi 43 let, žiji v Hlinsku Hledám reálný vztah s mužem, co touží v životě ještě milovat a který ví, že důvěra, laskavost a pochopeni jsou základní pilíř fungujícího vztahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Zlín
POZOR, HODNÝ MUŽ !!! Takže jestli hledáš někoho, kdo myslí jen sám na sebe, tak určitě neodpovídej! Hledám přítelkyni, nekuřačku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Olomouc
Hledá se parťák pro život, který uvítá společnost jedné aktivní, sportovně založené a inteligentní ženy, který stojí pevně nohami na zemi, je inteligentní, ma vyřešenou minulost, stabilní práci a zajímavý život, který má rád děti a nejsou mu na překážku, a kterému v životě vlastně chybí už jen to sdílení života s osobou opačného pohlaví. Nehledá se sponzor, ale partner pro prožití zajímavého a naplněného života. Odpovídejte prosím jen zájemci o vážné seznámení a s fotkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT