Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | Karlovy Vary
Hledám slušnou,rozumnou a trochu pohlednou ženskou z K.Varů a okolí,která hledá mužského.Takového mužského,který jí dotlačí na sport (kolo,plavání a jiné druhy sportu).Kulturu (kino,divadlo a jiné kulturní akce).Večeři,výlety,přírodu a dovolenou.Nemusí se vázat na kamarádky,který mají zrovna volno a nebo čas......a nebo na vlastní děti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
Konečné zhodnocení...holky prostě neví co chtějí...a nikdo mi to nevymluví
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Liberec
Hledám odvážnou ženu,která by měla zájem a stála by o Quasimoda.Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ostrava
Rád bych touto cestou našel pohodovou ženu,trochu šikovnou,komunikativní. Je mě 33 let bydlím v Ostravě.měřím 186 cm ,se zájmy plavaní,lyže,kolečkové brusle,fitko. jsem zaopatřený,pracující,veselý,optimisticky naladěný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Trutnov
Ahoj sympatický chlape, hledám Tě pro chvíle všední i nevšední, pro radost ze života, na túru, do sauny, na víno, do kina, na cesty, na tenis či pinec, ale hlavně do života! Být si vzájemnou oporou a prožít život veseleji než být sama s dětma. Můžeš být i z jiného místa, hlavní je jak si sedneme :) Budu se těšit
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Olomouc
Svobodný, nezadaný a pohledný pohodář, 37, sportovní postavy, by se rád seznámil s fajn holkou do nepohody na společné trávení volného času, výlety, akce, cestování, lenošení i něco víc, co osladi všední dny :-) Zatim jen nezávazně, bez slibu a přísah na věčné časy, prostě si užívat života. A vyvine-li se z toho časem něco vážnějšího, bude to jen ku prospěchu. Pojď se seznámit, hned všechno neřešit a spíš se nechat unést sympatiemi. Jsi tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  30 let | Plzeň
Hledám druhou polovičku 30+ na vážný vztah. Jsem 29tiletá silnější baculka, myslím rozumná. Měl bys být spolehlivý a zodpovědný a vědět, co už od života chceš. Fotka potěší. Budu se těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Ostrava
Ráda poznám chytrého, hodného muže, pro rodinný život, který bude mít svou ženu v úctě a vztah a rodinný život je pro něj na prvním místě. Nejlépe muž s dítětem- dětmi menšího školního věku, pro společné trávení volného času, dovolených, do budoucna rodinného života. Osoby, které se nechtějí vázat a mají potřebu několika žen najednou, lží, výmluv, polovičatého vztahu nevztahu atd... nepiště, taktéž alkoholici, nezaměstnaní, zadlužení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT