Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Praha
Hledám ženu, co se skutečně chce a nebojí seznámit, opravdová láska a vztah se musí vypěstovat časem (vlastní zkušenost), takže nemá cenu nic plánovat. Měla bys (jako já) být štíhlá, mít vkus a styl a dbát o svůj vzhled, zálibu v hezkých věcech, mít ráda milování a sex, umět dělat kompromisy, i když víš co chceš a hlavně umět mít ráda a přinášet vztahu oběti. Mohla (ale nemusíš) bys mít (jako já) finanční soběstačnost a finance, pokud bychom případně časem chtěli něco společně budovat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
Všechny hledáte fajn chlapa na zbytek života. A když ho můžete mít, necháte ho tady trčet. 185/82, bez závazků, kulturní (kniha, divadlo, výstavy, památky), tančící (miluji salsu) i sportovní (lyže, inliny, koloběžka, kolo). Hledám hodnou ale i koukatelnou holku, jež je schopná mi na uvítání dát pusu a vzít i před známými za ruku a ví, že vztah se nenachází ale buduje. Dobré slovo a pohlazení, je toho ještě někdo nezištně schopen?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Praha
Pokud Ti nevadí, že mám pozitivní vztah k pravdě, duchovnu, integrální józe, meditacím a rád vnitřně svítím,tak má smysl,abys četla dál. Ono totiž ne každý to dobře snáší a některé lidi to časem může i dost iritovat. Jsem abstinent a nekuřák. Pohl. modrooký s velkorysou a trpělivou náturou. Momentálně mám dvě malé holčičky ve střídavé péči a tak vlastně nevím jestli hledat nejprve hospodyni, partnerku, chůvu nebo rovnou bohyni se vším, ale podstatné je jestli jdeš za světlem.Zázemí mám.Ozvi se:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Vsetín
Jsem 50lety a hledám zenu k vážnému seznameni
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  52 let | Ostrava
Mám v životě vše, co jsem si kdy přál, jsem prý pohledný muž, mladšího vzhledu, zajištěný, mám zajímavou práci. Hledám sympatickou a věrnou ženu pro společné trávení volného času s výhledem na společný život. Ideálně jsi ženské postavy, štíhlá nebo tak akorát, je ti kolem 45 let a máš ráda výlety, turistiku a jiné rekreační aktivity. Nemusíš být modelka, měla bys však být nekuřačka, mít vyřešenou minulost a chuť se ještě jednou zamilovat a žít hezký život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Jičín
Chtěl bych opět milovat, ale být taky milován.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Rád bych zde našel samostatnou ženu s vlastními zájmy, které chybí někdo na sdílení volných chvil, chození za kulturou a cestování.Vedu celkem spokojený život, ale rád bych ho sdílel ještě s někým jiným.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Zlín
Hledám partnerku a dobrou kamarádku pro občasné setkávání a sdílení tajemství
DETAIL / ODPOVĚDĚT