Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Hodonín
Hledám milou holku do 35 let, co má velké a laskavé srdce. Možná chci na dnešní dobu moc, ale třeba tam ještě někde jsi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Prostějov
Hledá se profi hasič. Prostějov, Vyškov nebo klidně celá CZ. Zatím jen na psaní :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
175 cm, nekuřák, štíhlá sport. postava. Bylo by hezké, kdybychom se tu potkali. Chtěl bych se s tebou dělit o radost a nést společně to horší co život přináší. Chci cítit pocit sounáležitosti. Chtěl bych se stát nepostradatelnou součástí tvého života. Chci tě držet za ruku na procházce, chci abys mi usínala na rameni unavená každodenními starostmi, ale šťastná, že máme jeden druhého. Přál bych si, abys to cítila stejně jako já – že totiž život bez tebe by byl smutnější, prázdný.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Hlinsko
Touto cestou hledám ženu na vážné seznámení na zbytek života se smyslem pro humor od 34 do 44 let deti nevadí tak jestli nechceš už být sama tak jako já a hledáš parťáka tak sedni a piš ať dlouho nečekám ať můžem trávit krásné chvíle spolu Budu se těšit
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | České Budějovice
Čas od času tě dívko spanilá potkávám ve svých snech. I přesto, že tvář bývá pokaždé jiná, tak povaha je stejná. Slušná, hodná, s milým úsměvem, romantická, zodpovědná se smyslem pro rodinu a rodinné soužití. Škoda, že tě vídám jen ve snu. Přemýšlím nad tím, jak by bylo asi krásné s tebou ruku v ruce kráčet životem. Během té životní pouti po tom Božím světě se setkávám se spoustou lidí, ale tobě, princezno ze snů se rovnat nemohou. Nebo snad ano?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Písek
Mám skoro vše, co by si mohl člověk přát, jen postrádám krásné ranní probuzení vedle Tebe, milý úsměv na Tvé tváři, veselé ohníčky v Tvých očích... romantická procházka, vodění se za ruce, posezení v trávě ve dvou, sledování západu slunce a tak bych mohla pokračovat dál a dál... chtěla bych poznat chlapa s duší kluka, který by z těchto maličkostí, chtěl taky ještě něco zažít... Nejraději okres PI, ST, PB.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Brno
Láska je klíč,ke všemu...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Ahoj jsem 32 lety, 183 cm vysoký prý sympaticky a sportovní, cistotny nekurak z Prahy pred rozvodem a hledmá fajn, spíše štíhlou ženu k váznemu seznámení.deti nevadí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT