Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Praha
Mladý muž z Prahy hledá sympatickou, důvtipnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí, dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu. Hledám slečnu, která má vůli citlivě budovat plný a otevřený vztah a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Ružomberok
Hľadám milé s úprimne dievca
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Frýdek-Místek
Hledam štíhlou ženu na volnočasové aktivity jako cestovani,vylety,hory,kolo a take domaci pohodu....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Havlíčkův Brod
Ahoj stále hledám klidnou holku s vyřešenou minulostí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Kolín
Milé dámy hledám dívku/ženu, pěknou, mladou, zrzavou/blond, pracující/studující se smyslem pro humor, s chutí k pivu a masu, které se líbí i Star Wars a humor divadla páně Cimrmana. Jsem 27letý vystudovaný historik, sportovní postavy 180 cm, pracující ve strojírenské firmě se zájmem o cyklo, dobré jídlo a pivo, doposud bydlící u rodičů, protože mám zatím jen je. Pokud se něco změní, bude to taková pěkná tečka za tím mým případem a odstěhuji se tam, kam mě srdce potáhne. Zdravím a těším se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Praha
Hledám muže, 40 a více se kterým se k sobě budeme chovat náležitě s úctou ,respektem, láskou. Který mě zajistí, či zajistí naši rodinu. Který bude spokojený že má ženu, která je inteligentní,chytrá, pohledná, která umí vytvořit zázemí, umí reprezentovat.Jsem empatická, spolehlivá , kreativní.Mám všeobecný přehled. Atraktivní, štíhlá,sportovně založená. 39let.Nejsem zlatokopka... vím , že vše má svoji cenu, hodnotu. Nejsem z Prahy uvažuji o ní.. .Zvažte zda napíšete!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  67 let | Přerov
Je mi 67 let a hledám štíhlou přítelkyni. Nejde mi o sex ale společnost a přátelství. Ale i intimní stah se dá vytvořit bez sexu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  42 let | České Budějovice
VS 44/169 hleda...popovidani u kavy ci vinka napovi...
DETAIL / ODPOVĚDĚT