Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Kutná Hora
"Úkol je jasný! Přinést do pekla Dorotu Máchalovou, nebo se nevracet!" Tak jinak, obyčejný, věrný, pracovitý muž 40/190/83 s tříletím zbojníkem ( ve střídavé péči) nepiják, nekuřák, hledá ženu (do 45let) pro kterou je "rodinný život" prioritou a která by ráda žila v budoucnu v rodinném domku nedaleko Poděbrad. Pokud ti říkají něco pojmy ( pohyb, výlety, hrady, lesy, Zoo, zahrada, Provence, bylinky, romantika,film, zvelebování) jsi skoro vítěz. Spolehlivost, empatie nutností. Hezké nohy bonusem:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Liberec
Hledám štíhlou dlouhovlásku, kamarádku z Liberce přiměřeného věku, která i v téhle době umí vnímat a cítit srdcem a která má třeba ráda tak, jako já hory, lesy, zpěv ptáků, vítr ve vlasech, západ slunce, chalupu na venkově, rockovou i vážnou muziku, bigbeat, cizí jazyky.... Tohle všechno ale není až tak důležité - důležitý je hlas srdce. Děcko není překážkou - spíš naopak. Já VŠ 181/74 z Liberce s vyřešenou minulostí..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Trutnov
Ahoj, hledám inteligentního a komunikativního muže se smyslem pro humor. Aktivního, s lehkým zájmem o sport, cestování nebo jiné aktivity. Člověka do pohody i nepohody na kterého je spoleh a v budoucnu by chtěl rodinu. To samé i nabízím. Měl by být vyšší postavy. Více v případném mailu. Věk cca 33 - 45 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  35 let | Praha
Podzim se blíží, pojďme ho prožít ve dvou.... Sympaťák se smyslem pro humor, do 40 let. Našel by se? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Pardubice
Hledám fajn kluka pro život,který ví co od života chce,má to v hlavě srovnané,je hodný,milý a nesnáší lež tak jako já.Mám ráda přírodu,procházky,kino,v létě moře,v zimě hory.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  67 let | Praha
Hledám serioního přítele. Jsem vdova, bydlím v Praze. Nesportují, chodím pouze plavat každý týden, se psíkem Bobíkem na procházky a občas zaskakují na recepci v domově seniorů. Nejsem hlídací babička.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Pardubice
Jsem Martin, je mi 43 let, 173 cm,71 kg. Mým velkým koníčkem je cykloturistika. Jsem povahou kliďas, jsem sebevědomý, tolerantní, věrný a hluboce v duši beznadějný romantik, nekuřák , pro rodinu. Jestli jsi do věku 38 let , klidná povaha, ale veselá, vtipná, hledáš vzájemné porozumění, máš ráda sport zrovna cykloturistiku je ideální se vzájemně poznat
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | České Budějovice
Nekuřák, sportovně založený, rozvedený, s vyřešenou minulostí, vlastním bydlením hledá ženu s podobným osudem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT