Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  31 let | Praha
Zdravím vás milé kolegyně z řad hledajících nové kamarády, partnery či milence... Každý jsme tady s nějakou jasnou představou... Bohužel i přesto že víme koho hledáme často jsme velmi překvapeni koho jsme si to vlastně našli :-D Tak že znovu nehodlám na nic tlačit... Jsem chlap a mám taky jen jedny nervy... MOC DOBŘE VÍM CO CHCI... POKUD TO VÍŠ I TY?!?!?!?! Tak napiš... Vám zbývajícím přeji hodně štěstí a pevné nervy ;-) ODPOVĚDI DETAIL
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Znovu a lépe...hledám partnerku, kamarádku, a milenku v jednom pro další část života.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Zdraví Tě sympaťák Roman, 188cm vysoký, sportovní postavy, naprosto samostatný a soběstačný s vlastním vybudovaným zázemím a se slušným životním standardem (mám pěkný byt od fotra, dobrou práci v prestižní společnosti, kam mě protlačil fotr a auto, které je psané na fotrovu firmu) a hledám pohodovou holku, která dokáže ocenit samostatného muže pro život. Mé auto ukáže, protože bych nikdy nepřijel 15 let starým ojetým bavorákem nebo audinou koupenou z bazaru za 80.000 Kč po 2. - 4. majiteli !
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Nový Jičín
Hledá se sympatický, inteligentní pohodář.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | Uherské Hradiště
Najdeme se tady?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Ahoj princezno, možná jsi to právě ty, o které sním dnem i nocí. Není to asi nejlepší způsob seznámení, ale zkusím zde najít štěstí. Od rozchodu s přítelkyní mi není přáno potkat tu pravou. Myslel jsem, že zůstanu chvíli sám, ale moc mi to neprospívá. Ačkoliv jsem si koupil zbrusu nové BMW, přestěhoval se do vlastního bytu a mám hodně přátel, tak mi něco chybí. Né není to sex, je to opora, sdílení pocitů (převážně radostí) a asi i ta proradná láska.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Hradec Králové
Nenacházím oběť pro objetí či továrnu na něhu a ženu do příběhu, který chci psát a ve kterém se létá bez napětí a bez obav z opaku. Chci odvážnou konzumentku slov a doteků a lásky vůbec. Na čem záleží, to se dostaví a to ostatní není potřeba. Chci tě na dlouho a nejlíp pořád. Tak pojď tančit třeba už zítra.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Nymburk
Rád poznám ženu která může nabídnout něco jiného než jen dokonalý zevnějšek...Ženu ,která je raději venku v přírodě než v centru velkoměsta.. Jednoduše ženu do pohody i nepohody se kterou si porozumíme a padneme do oka.
DETAIL / ODPOVĚDĚT