Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Most
Hledám touto cestou hodnou a upřímnou ženu. Jsem z Mostu, rozvedeny s vlastním bytem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Břeclav
Najde sa niekto s jusizni moravy?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Brno
Ahoj, hledám kamarádku na pár prázdninových výletů po ČR. A kdo ví, třeba si cestou padneme do oka ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Nový Jičín
Hledám muže, který ke mě patří, lásku a oporu v životě. Se zájmem a péčí nejen o sebe, ale i o lidi kolem sebe. Zájem o duchovní růst (případně i léčitelství a alternativní směry), schopnost vytvoření vztahu a péče o něj. Také vztah k přírodě, zvířatům, sportu, kutilství a zdravější styl života. Pracující, muž s vyřešenou minulostí. Nejlépe z okruhu FM, Kopřivnice, FnO, Frenštát p R. Těším se na tebe.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Praha
Člověk proplouvá životem a je mu fajn, nebo se přesvědčuje, že je mu fajn. Ale fajn má být člověku, který má vedle sebe partnera, na kterého se může spolehnout. Partnera, se kterým se bude smát, brečet, bát u hororů, radovat se z našlého hřiba, chycené ryby, že je vedro ( můžou spolu být na ukryté pláži pískovny) , že prší ( můžou být zalezlí pod dekou,pít pečený čaj a koukat na filmy) , že napadl metr sněhu( mohou brázdit sjezdovky v Rokytnici), vzít si šaty a jít na operu..Tak kde sakra jsi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Kladno
Máš smysl pro humor, optimistický pohled na život a spoustu nápadů, které nikdo neocení? Zkus napsat a dál uvidíme
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Ostrava
Tady by se hodilo napsat,co mi jednou řekl jeden američan českého původu.Scheet!A vrátil se do USA.Raději ty jejich jednoduché,kolébavé sudy,než tenhle psychokataklizmus .A já s ním souhlasím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Čau, hledám milou, usměvavou, optimistickou, nekonfliktní, upřímnou, pracující, dochvilnou a věrnou NEkuřačku příjemného zevnějšku mezi 25-40, které nevadí ujít pár kilometrů a časem by ráda bydlela ve vesnici za Prahou u lesa (plán je cca 20-40km). Sám nabízím podobné. Ze slabších stránek (stejně se časem provalí) především přirozenou slabší empatii, nedůvěru, občasnou dětinskost, častý sarkasmus, žití ve vlastním světě a chození spát po Večerníčku. Těším se na zprávy s fotkou:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT