Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  50 let | Náchod
Ahoj všem ženám, které to tady berou vážně.Spolehlivý a soběstačný muž 49/178 nekuřák, hledá ženu pro vážné seznámení založené na upřímnosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  71 let | Praha
Ráda bych poznala 64-74letého vitálního přítele, kamaráda, všestranných zájmů, nekuřáka,vyšší postavy k vytvoření hezkého vztahu a všeho co k němu patří. Jen z Prahy a také vlastním zázemím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Ahoj slečny a Damý , jsem 29letý pohodař trošku ulití a střelený co je sam sebou a svůj, vím co chcu o života tu cestou hledám stejné střelenou holku co se se mnou pro Bojuje životem. Moje zájmy, vaření, trošku uklizení mam rad cisto . zbytek se dozvíš ,pracují a bydlím v Prahe jsem střední postavy jestli jsem tě trošku zaujal tak se ozvy ahoj Tom
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Přerov
nebrat vše jako samozřejmost, mít radost z maličkosti... s usměvem chodit spát i vstávat.. těšit se na pěknou sms... na setkání a z něho odcházet se zamilovaným úsměvem... že tě zase uvidím... obejmu a políbím... prochazet se a nechtít se pustit... sdílet vše co je krasné.. ale i to méně krásné
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Česká Lípa
Hledá se nějaká fajn normální holka, na společné chvíle ve dvou. Netoužím hned po vztahu, ale časem se mu nebráním, což záleží na vzájemných sipatiích.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  58 let | Pardubice
Ráda bych našla inteligentního sympatického nekuřáka vyšší postavy, který ještě není samotou zapšklý, který chce život žít, umí se smát, je spolehlivý, velkorysý a chtěl by svou samotu vyměnit za život partnerský.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Příbram
Hledam perv.... ženu v okolí Příbrami se zázemím.Najdu????
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj. Hledám tu introvertní slečnu se zájmem ve scifi, fantasy, tvrdší hudbě a hrách. Pokud tyto požadavky splňuješ, budu rád, když napíšeš. Dávám přednost nejprve psaní a po nějaké době i setkání. Rád bych zašel na procházku, nebo třeba na čaj, či pivečko. :D Jsem prý milý a hodný kluk, bohužel ale stydlivý a méně společenský, tak to zkouším touto cestou. Budu rád, když se ozveš, třeba si budeme rozumět. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT