Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  47 let | Praha
Hledám: přátelství, porozumění, společně strávené chvíle. Zájmy: kultura, umění, literatura, cestování, turistika.Setkání: v kavárně, vinárně, nebo i v galerii či na vycházce.Nejlépe: s nadhledem a humorem.A prosím: o odpovědi s Vaší skutečnou aktuální fotkou.Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Praha
Zdravím dámy a slečny. Hledám touto formou ženu, která již nechce být sama jako já. Jsem normální chlap plný elánu a vtipu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Praha
je mi padesát, vypadám a cítím se mladě ale zase ne tolik, abych zakládala rodinu s malými dětmi. Potřebuju vedle sebe muže přiměřeného věku a temperamentu - na lásku, cestování, prožívání volných chvil, či třeba i spolužití? nebráním se ale není podmínkou, vzájemné sympatie ano.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Nymburk
Co třeba drobnější žena co má ráda pohyb, bylinky, přírodu...žena, rozumná, pro výlety, turistiku, kolo, houbaření, zahradničení...žena, která ráda posnídá na terase, posedí s čajem u krbu, má ráda styl Provence? A pokud by jsi ráda v budoucnu žíla v rodinném domku u Poděbrad s velkou zahradou, je tu jeden čtyřicátník, pro kterého je "RODINA", jeho tříletý zbojník životní prioritou. A Dámy, převážně chcete vysoké muže, nedivte se, že někomu se líbí drobotina. Věk neřeším, spolehlivost ano:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Přerov
Najdu holku normální postavy co to myslí vážně a ví co už od života chce?Jsem nekuřák.Dítě nevadí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ústí nad Orlicí
Ahoj rad bych tu nasel nějakou veselou holčinu, co zde hledá lásku a porozuměni. Jsem docela pohledný vyšší postavy, no proste kus chlapa :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Hledám parťačku na lyžařskou dovolenou v Rakousku nebo Itálii. Já 37 letý Pražák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Frýdek-Místek
Můj sen je najít holku do nepohody, která už ví, co je v životě nejcennější, a že k tomu patří mít jeden druhého v dobrém i zlém, žít i užívat si a ctít se i v době, kdy si budeme pomáhat do schodů.
DETAIL / ODPOVĚDĚT