Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  40 let | Ostrava
Pokládám si otázku, kde dnes hledat a najít adekvátní ženu pro život, mladší, zdravou, atraktivní, inteligentní, štíhlou, zodpovědnou partnerku, která zatím nemá děti. Třeba jsi na tom také podobně a narážíš na neperspektivní muže, s kterými by sis nedokázala představit žít ve vztahu. Jsem rozumný, pohledný, zajištěný, inteligentní muž podnikatel, mladšího vzhledu, sportovně založený s řadou zájmů, znalostí, schopností a dovedností.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Kolín
Ahoj. Touto cestou hledám pohodovou a tolerantní slečnu do pohody i nepohody. Jsem nekuřák bez závazků, bydlím sám v bytě v Kolíně, ročník 89. Ve volném čase když se s kým rád cestuji, podnikám různé kulturní akce a užívám života. Jinak mám rád filmy, hry i dobrou hudbu... Hledám vážný vztah s budoucností. Těším se na tvou na odpověď ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Brno
Jsem pohodový muž nekuřák delší čas rozvedený s vyřešenou minulostí,mám rád od všeho trochu,kulturu,výlety do přírody,turistiku jak pěší tak i auto turistiku,mám i kladný vztah k památkám.Rád bych poznal ženu přiměřeného věku která už nechce být sama k navázání trvalého vztahu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Praha
Z Prahy, bez cigarety a snad ještě i s celkem ucházející jiskrou v oku. Asi i v nějakém znamení jsem se možná narodil, ale to už je dávno, taxi nepamatuji, co zrovna na nebi svítilo. Baví mě toho tolik, že se to za život nemůže stačit, a tak bych k tomu zas rád přizval nějakou… vtipnou a normální, vlastně možná i nenormální – zrovna v tom se ta pravá třeba najde. A prosím kolem pasu pneumatiku nejvýš od motorky, nikoli traktorovou. Pac a pusu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Brno-venkov
Hledám normální,hodnou ženu přiměřeného věku k navázání hezkého a trvalého vztahu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Ahoj princezno, možná jsi to právě ty, o které sním dnem i nocí. Není to asi nejlepší způsob seznámení, ale zkusím zde najít štěstí. Od rozchodu s přítelkyní mi není přáno potkat tu pravou. Myslel jsem, že zůstanu chvíli sám, ale moc mi to neprospívá. Ačkoliv jsem si koupil zbrusu nové BMW, přestěhoval se do vlastního bytu a mám hodně přátel, tak mi něco chybí. Né není to sex, je to opora, sdílení pocitů (převážně radostí) a asi i ta proradná láska.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Hodonín
Našla by se tu sympatická slečna, která by se chtěla seznámit se sportovně založeným nekuřákem, který místo popíjení v hospodách, dává přednost kavárně s knížkou nebo posezení v přírodě u ohně?:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | České Budějovice
drsný "Mořský vlk samotář" hledá "sličnou, aktivní i šikovnou plavčici" -co dá kolo po, i okolo ČB, vodu, saunu, zahrádku. . . . Chybí jí rodina, společné zájmy i přístav . . . .
DETAIL / ODPOVĚDĚT