Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Muž   37 let | Praha

Po letech strávených v cizině a teď i několika dalších doma začínám hledat partnerku pro vážný vztah. Věk 25-35. Měla by být spíš introvertní, hodná, pro mě pohledná... Na koníčcích mi nezáleží. Než si k někomu najdu cestu, chvíli to trvá, takže by měla být i trpělivá :) Jsem vědec, ale na vzdělání a práci partnerky mi moc nezáleží. Cením si spíš přirozené inteligence, upřímnosti, vzájemné důvěry a rovnosti ve vztahu.

Datum:
17.7.2017
ID:
5605313
Vzdělání:
vysokoškolské
Postava:
tak akorát
Výška:
175cm
Kouří:
ne
Alkohol:
příležitostně
Vložil:
Stav:
svobodný/á

Další fotky

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  45 let | Plzeň
Nevím,jak napsat inzerát,aby zaujal právě toho,koho hledám.Jsem máma,to především,přesto mám někdy pocit osamění.Najde se muž,se kterým bychom byli kamarádi,později se uvidí?Děkuji za odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Brno
Hledám pohodovou holku se smyslem pro humor. Mám spoustu zájmů, nejvíce ze všeho mě bere cestování. Chci poznat spřízněnou duši, lásku, parťačku pro život i pro zábavu. Těším se na tvou odpověď :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Kladno
60/190 s bytem hledá ženu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj!! Sympatický student (29 let, doktorand na lf, svobodný, bezdětný, nekuřák, původem z VČech, foto v profilu, povahou klidný, tolerantní, spolehlivý a snad i přátelský) hledá někoho, kdo je na tom podobně (milá dívka, nejlépe blízká blízká oborem studia, či už práce (zdravot/věda)). Ve volném čase rád rekreačně sportuji (lyže,turistika,lezení), čtu knihy, občas vyrazím za kulturou (divadlo,muzeum či výstava) nebo se podívám někam na výlet. Další info výměnou ;) Těším se na Vaše vzkazy! Petr
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Praha
Nenašla by se tady milá štíhlá holka, klidně i maminka s malým dítkem, která už ví co v životě chce a také hledá hezký vážný vztah založený na lásce, vzájemné důvěře, toleranci? Pojďme si spolu užít babí léto, vyrazit procházku nebo výlet, zajít spolu na badminton nebo si zahrát plážový volejbal. Život s milovanou partnerkou je mnohem krásnější. Rád bych se na tebe každý den těšil, těšil se na to jak tě obejmu, políbím. Netouláš se mi třeba tady?Martin
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Frýdek-Místek
Dobrý den. Rád bych strávil společně Vánoce a dál se skromnější příjemnou ženou u společného stolu. Která by měla zájem o eventuálním vážném společném soužitím v domečku na vesnici. SŠ 180 štíhlejší postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Trutnov
Rád poznám fajn ženu k seznámení. Mám rád kolo , vodu, les, hory , ale i kino nebo divadlo. Jistě se toho najde spousta dalšího. Děti mám dospělé a tak by bylo i dost času na společné aktivity. Pojďme se poznat a třeba to tu společně smažeme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Hradec Králové
Posuzovat sám sebe nebudu, názor si musí udělat každý svůj. Důležití jsou pro mě dva synové, které mám ve střídavé péči a vzájemná důvěra a komunikace.
DETAIL / ODPOVĚDĚT