Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  39 let | Praha
Srdečná usměvavá sympaťanda, vášnivá cestovatelka, sportovkyně, milovníce umění a módy, pohodářka pod slunce i do deště (VŠ/39/183) ráda pozná sympatického kormidelníka s rozhledem i nadhledem pro společnou životní plavbu ve dvou a více;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Holešov
Ahoj, rád se seznámím se sympatickou, veselou, usměvavou slečnou pro společné trávení volného času. .Hledám spřízněnou duši, se kterou se mohu smát, povídat si, na výlet, na kolo.., první setkání napoví... a dál se uvidí :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Praha
Ano ano, jsem tu zase. Takže prosím jen partnery kteří chtějí perspektivní vztah.Časem být spolu a mít spolu budoucnost. Kdo má v hlavě narovnáno, že bude chodit na návštěvy když bude moct a nebo mu to doma dovolí tak NEEE. Co nabízím? Jen sebe... holku co miluje legraci, má mladou duši, není pecivál i když nesportuje, život který bude trochu jako na klouzačce, ale o to zajímavější. Velkou chuť na milování, trohu čarování, člověka s životní filosofií kterou nejen vyznává ale i žije. Toleranci.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Jičín
Zdravím všechny vdavek a mimin chtivé slečny. Hledám jednu z vás, samozřejmě tu nejlepší s výhledem na pořád. Nejsi-li typ městské frajle, neváhej a napiš :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | České Budějovice
Inteligentní fešák, MŠ+ZŠ (9 tříd za pouhých 10 roků) 180/82 hledá ženu 30-46 rád s dětmi, nehledám modelku, ale takovou co dokáže vidět i srdcem, chtěla by si mě ochočit, zná to slovo. Jsem zdravotní pracovník, prý trochu staršího vzhledu, když se oholím, (u)směje se mnohá, když sednu do svého nablýskaného vozu (značku později), otočí se každá. Pokud se teď nesměješ, raději ani nepiš, pokud se směješ ráda, napiš o sobě alespoň rozvitou větu. Děkuji za kladné vyřízení mé skromné záležitosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Ústí nad Labem
hledám pohodovou ženu, nekuřačku, s výrazně velkým zadečkem, pro dlouhodobý, občasný a bezpečný eroticko-přátelský vztah, založený na profi masážích jejího těla v mojí režii...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Jindřichův Hradec
Hledám muže traktoristu pro svého syna.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Zlín
Jsem zde, abych Tě našel a pokud čteš můj inzerát, je na Tobě, zda se potkáme. Jsem ze Zlína a toužím po pěkném vztahu se slečnou (ženou), se kterou bych prožíval vše to krásné, co jen mezi dvěma lidmi, kteří k sobě najdou cestu, rozumí si, je jim spolu dobře a mají se rádi, lze zažít. Bez Tvojí odpovědi se nám to však nepodaří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT