Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Hradec Králové
Ahojky hledám normální dívku do 30let pro kterou slovo láska a rodina něco znamenají pokud umíš lásku dát ale i brát a jsi věrná a nejde ti jen o majetek a vzhled tak mi napiš můžem spolu něco podniknout třeba si budem rozumět a bude z toho láska a vztah nebo zůstanem jen kamarádi HK a okolí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Někdo večer někam? V Ostravě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Praha
Věřím, že existuje mnohem víc, než jen viditelný svět, že jsme mnohem víc, než jen pouhá hmota. Odpovědi na svoje otázky hledám v duchovní a filozofické literatuře. Jsem 22 letý student, vyhlížející spřízněnou duši, která by tento svět chtěla objevovat se mnou. Ozvi se mi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  37 let | Karviná
Hledam hodneho nekuraka na vazne seznameni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  67 let | Hradec Králové
Přítele, milence, který rád cestuje a poznává, má dost zájmů, třeba focení, hudba, četba by ráda poznala SŠ z HK. V případě oboustranného zájmu si můžeme poslat foto emailem. Jsem vyšší postavy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Vsetín
Hledám kluka na pokec a co má i auto ? okolo vsetín nealkohol normální typ žije krásné životem :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Karlovy Vary
Hledám Tebe slečno dobrých mravů, nechci Ti být jen pro zábavu. Aby jsi pravdu uměti mluvit měla, po mém boku se za mne nestyděla. Slušné vychování je základem, však někdo musí jít ostatním příkladem. Srdce máš-li na správném místě, neděláš si ze života hřiště, tak mi pošli nějaká vlídná slova a třeba budeme šťastní oba! PS: Skromnost by Ti neměla být cizí, jelikož i málo je někdy více! Nemusíš být z Varů, jen Tě slušně prosím, ať máš v hlavě víc rozumu, než mrtvých buněk od alkoholu!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Praha
Ahoj. Chtěl bych zde najít trpělivou, hodnou, milující a věrnou ženu. Takovou, která má vštípené důležité morální hodnoty, ví, co chce a ráda by se již usadila. Měla bys mít ráda přírodu, procházky, zvířátka. Sport by ti neměl být cizí. Hledám někoho, kdo nebude hledat výmluvy a najde si čas na to, co je pro něj důležité. Ačkoliv je to skoro nemožné, budu doufat a čekat na smysluplnou odpověď. Prosím, jen vážně. Hezký den všem a hodně štěstí při hledání ..
DETAIL / ODPOVĚDĚT