Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  46 let | Brno
46 léty z Brna, hledá vážný vztah ( děti nejsou překážkou ).
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Praha
45ti letá tmavovláska všestranných zájmů by ráda potkala milého muže přiměřeného věku. Nehledám dokonalost neb ani já nejsem dokonalá. Hledám někoho s kým bych se zase ráda smála....někoho, kdo má rád přírodu, zvířata, rád se jen tak bez cíle toulá...... někoho, kdo se dokáže radovat z maličkostí, z přítomnosti toho druhého......muže s duší kluka......pro dny všední i nevšední....léto se sice chýlí pomalu ke konci, ale i babí léto skýtá spoustu příležitostí poznávat se...VŠ 45/172/ pár kg navíc
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Hledám lásku v její nejčistší podobě, jasnou jako krystal a naprosto věčnou. Ten pocit, kdy jeden druhému jsme tím nejlepším člověkem na zemi je nenahraditelný. Nezajímají mě Tvé parametry, zajímá mě, jestli jsi otevřená, svobodná a svá. Pokud je Tvá hlava i srdce připraveno na něco takového, můžeme to zkusit ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Ahoj hledám holku kolem 21.let a víc,na vážný vztah.Hledám a mám radši hubenou holku [sportovní typ, nebo tak akorát] Omlouvám se ale silnější ne.Jsem nekuřák takže holku která nekouří cigarety :D,Aby byla hodná,milá,věrná, zájemná, upřímná, aby mi nelhala a vždy mi řekla pravdu a vše,aby měla ráda děti, pila příležitostně,Já hodný,milí,věrný, upřímný, mám rád děti,zájemný, někdy agresivní při hádce ale to je normální, jen někdy chytnu holku víc za ruku. Pokud jsem zaujal napiš a dozvíš se víc:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Benešov
Jsem svobodná žena ve věku 36 let, bez závazků. Hledám chlapa pro rodinný život, který by semnou chtěl trávit na vesnici.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  63 let | Kroměříž
Vysoký, neštíhlý, netlustý rozvedený abstinent se ve svých 62 letech rád vzdá tíživé samoty.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Plzeň
Hledám, hledám...chlapa pro život, trochu akčního, trochu lenosiveho, trochu sympatického, trochu usmevaveho, trochu bláznivého...:-) prostě Tebe :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Jílové u Prahy
Ahoj, najdu tady moc fajn slečnu na seznámení?
DETAIL / ODPOVĚDĚT