Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Tachov
Chtěla bys reálně poznat člověka , který místo hospodam , barům a diskotekam dá přednost přírodě .Hledám hodnou , věrnou a štíhlou ženu , 18-31 let .Napiš a pošlu ti foto
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Holešov
Hledám pohlednou sympaťačku do 45 let,která také touží najít hezký vztah,ráda by se na někoho těšila a dokáže si vychutnat krásy života. Mám rád přírodu,cestování,poznávání,činnost kolem domu, nebo jen tak lenošit u sklenky vína. Raději štíhlá nebo tak akorát :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Litoměřice
Hledám zde sympatickou a štíhlou ženu, která si také myslí, že život ani ve středním věku nekončí a stále se dají zažívat krásné chvíle s někým který o to stojí. Společně se smát, cestovat, vodit za ruce a když to bude třeba, tak toho druhého podepřít a zastat se ho. Já prý sympatický, sportovní typ, nekuřák, aktivní typ, který nemá rád nudu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Pelhřimov
Jsem těl. postižený, hledám touto cestou telorantní ženu. Jsem rozvedený, špatně chodím a jsem inkontinentní.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Ústí nad Labem
Ahoj, jsem mladý (25) student Vš, který se začíná pomalu a jistě hrozit toho, jak moc rychle čas letí, a že stále nedokázal najít to, po čem vždy nejvíc toužil - tu pravou lásku. Někomu to může připadat naivní nebo dokonce úsměvné, ale myslím to vážně. :) Vzhledem k tomu, že jsem zatím student, nemůžu bohužel nabídnout různé výhody jako muži, kteří v mém věku už pracují (jako zázemí, auto atp.), můžu však nabídnout podle mého něco hodnotnějšího - veškerou svou pozornost, lásku, věrnost.. :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Jihlava
...nikdy neříkej nikdy...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Ostrava
Najde se tady i hezká žena štíhlé postavy, která třeba studovala, byla v zahraničí, nebo chtěla něčeho dosáhnout a tak nespěchala za každou cenu si pořídit děti s kýmkoli, jen aby pak byla svobodná matka. Hledám tady zodpovědnou, inteligentní a přitažlivou ženu do 37let, která dokáže ocenit schopného, vnímavého, technicky zdatného, zajištěného, pohledného muže mladého vzhledu. Mám rád přírodu, sport aj. Rád bych ženu pro trvalý a smysluplný vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Jindřichův Hradec
Hledám ženu ,dívku která má ráda motorky na společné vyjížďky na mé motorce či každý na své. Při vzájemné sympatii ,rád uvítám vážný vztah.Já svobodný177/ 80 39let.Budu se těšit na odpověď.Yamaha FJR 1300 abs :-) Více si pak napíšeme .Jihlava,Pelhřimov, J.Hradec a široké okolí :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT