Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  70 let | Karlovy Vary
Hledám kamaráda pro společné trávení času i pro život. Zájmy příroda, kultura, tanec, pěší turistika, výlety, kolo, kutilství. Nemusí být vše, i něco postačí. Těším se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Praha
Já obyčejný rozvedený muž s jedním závazkem, s uceleným názorem na vše kolem sebe, se schopností držet slovo, upřednostňující volnočasové aktivity spíše klidného charakteru, rád poznám protějšek, kterému schází vztah, návštěvy kin, divadel, výlety do přírody nebo jen posezení nad zmuchlanými časopisy plnými drbů, knihou nebo se špendlíkem v ruce nad mapou. Napíšeš mi?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Zlín
Hledám touto cestou přítele , chlapama co si umí žen vážit a milovat ji tak jako já musím dávat lásku já jemu.A hlavně ženy nebije !! Koncem srpna mě bude 40 a chtěla bych opravdu moc poznat lásku mám dva Yorkšírký a ráda mám děti.Chodím do lesa jezdím na kole a ráda vařím.Jsem romantické povahy.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Olomouc
Chtěl bych prožít lásku. Je to v dnešní době a na těchto stránkách možné?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Hradec Králové
Popíšu ti člověka, kterému se chystáš napsat, ale váháš, protože z těch 500ti znaků prostě nezjistíš, že je to vlastně neskutečně dobrej kluk. Tak nenapíšu nic a budu tím podporovat tvou představivost o tom, jaký vlastně jsem. A pokud tvá krása nevynikne jen když na sebe naneseš make up, ale je ukrytá někde tam hluboko uvnitř, kde čeká až ji někdo objeví, zastavěná všemi těmi zdmi které sis doposud stavěla a já ji třeba objevím - tak pak zjistíš jaký opravdu jsem................
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Brno
Hezký den, ozve se příjemná vyšší žena, která nechce být sama, má ráda cestování, výlety, sport, kulturu, je aspoň drobet upovídaná a chce ještě zažít vzrušení z pocitu čerstvé zamilovanosti? Já VŠ 43/195 s vyřešenou minulostí, zázemím, optimista, kutil, tak trochu romantik a rebel který umí pohladit :-) Děti nevadí, právě naopak. Těším se na Tebe!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  44 let | Ostrava
Tož nevím...opravdu se zde nenajde žádný slušně vychovaný nezadaný muž, který neláká ženy k sobě na sbírku motýlů nebo mluvícího papouška a nechce hned styk?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Most
Hledám sympatickou ženu s velmi kladným vztahem pro sport a přírodu.Výlety na kole,brusle i jiné sportovní aktivity,ale i kino,koncert,procházky občas i lenošení :-).Pokud existuješ a nejsi baculka,rád se seznámím.Hledám pro život,ne flirt.Pouze Mosta velmi blízké okolí.Pojďme společně život prožívat,s úsměvem na tváři a ruku v ruce.Já 47 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT