Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  39 let | Ostrava
Ahoj, jsem 39 letá prsatá boubelka, takže děkuji všem těm, kteří hledají štíhlou sportovkyni, že jste se dočetli až sem :) Mám 6 letou úžasnou dcerku a bydlíme pár měsíců samy v Ostravě, jsem po rozchodu. Jsem pracovně velmi vytížená a má práce mě dost baví. Hledám touto cestou někoho, kdo je třeba podobně pracovně vytížen a rád by ve volném čase s námi rád trávil čas, cestoval a užíval si života :) Dám přednost pohodáři se smyslem pro humor. Jsem bezbřehá optimistka a jsem myslím celkem fajn :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Olomouc
Vzít za ruku, dát pusu, pošeptat něco krásného do ouška. Mít jeden druhého v srdíčku a cítit, že je tu pro Tebe. Ráno se probouzet s pocitem, že zase cítíš to, čemu se říká... milovat... Těšit se na každý den, který můžeš společně prožít. Vím, že je to přání každého z nás a není vůbec lehké si ho splnit. Jestli jsi někde tady a pochopila jsi moje řádky, napiš pár slovíček a zkusíme si společně zase splnit naše přání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  65 let | Praha
SŠ 183/76 nekuřák, Mám rád hory a moře, lyže, kolo, lodě, vodu, cestování a nejsem kulturní barbar. Rád bych potkal ženu pro společné sdílení. Foto mohu poslat na mail. Bydlím v Krušných horách a nepovažuji to za překážku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Brno
Ahoj hledám temperamentní trochu panovačnou ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | České Budějovice
Našla by se paní? z Čes. Bud. a blízkého okolí, která by se občas postarala o 60 letého chlapce, který je celkem milý a přítulný, ale v poslední době mu chybí teplá něžná dlań. Dá se říct, že není vůbec náročný, nekouří, má rád vinnou révu ve finálním stavu a přírodu vůbec, občasné výlety(třeba na kole)dobrou muziku a vše kolem umění. PS. Od případných zájemkyń se předpokládá " kousek romantické duše a vzhled, který ještě dokáže zažehnout oheń. Přijatelný věk: cca. 45-55 years.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Karlovy Vary
Potrebuji si zatím jen povídat, samému to jde stěží...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Hradec Králové
52 / 169 střední postavy .....Nehledám zde povyražení. Rád bych se seznámil s pohodovou ženou, která má ráda přírodu, kytky, zahradu, výlety a umí si s mužem povídat o čemkoli.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Tábor
Ahoj ?? hledám tu spřízněnou duši. Doufám že najdu holku se kterou budu moct trávit čas a plánovat společnou budoucnost. Někoho na koho se budu moct těšit po práci, sdílet sny a podnikat výlety nebo trávit večery lenošením v posteli. V dobrém i ve zlém ?? Těším se na tvojí zprávu Petr
DETAIL / ODPOVĚDĚT