Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  37 let | Frýdek-Místek
Je potřeba být si trochu podobní, abychom si rozuměli a být trochu rozdílný, abychom se milovali. Rouseau
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Ahoj, máš rád hory, děti, přírodu, výlety na kole, moře, cestování dál než po Evropě? Jsi pohledný pohodář s rozhledem, 35+, stále veselý a neřešíš zbytečnosti? Chybí Ti ke štěstí už jen hezká, štíhlá, vtipná a hodně aktivní blondýnka? Mám dvě děti, a potěšilo by mě, kdybys měl také. Jsem spokojená a splnila jsem si většinu svých snů, ve dvou by mě všechno bavilo víc… Pokud jsi našel ve většině inzerátu shodu, nenech mě dlouho čekat na odpověď :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Rakovník
Milá slečno, hledám to, čemu se říká vážný vztah, ale já bych tomu spíše řekl, vzájemný vztah dvou milujících se lidí . . . Nabízím velké srdce, avšak neotřelost a nevšednost, inteligenci, lásku a oporu. Budu se těšit, že se seznámíme. Napiš mi. V.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Kladno
Ahoj, jsem úplně normální 27ti letej kluk, kterém už dávno ví co chce, ale pořád to ne a ne najít. Proto to zkouším i takhle. Rád bych našel nějakou milou holčinu, která už má taky v hlavě srovnano co chce a co je pro ní důležité. Rád bych našel nějakou, která hledá někoho na vážný vztah, lásku, porozumění a pokud si vše zapadne do správných koleji tak hlavně takovou, která by ráda založila rodinu, protože teprve s rodinou má život ten správný smysl. Budu rád, když se tu nějaká najde a napíše.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Praha
Milá a optimistická VŠ 53 let, 160/64 hledá vzdělaného sympatického muže - pohodáře. Golfista vítán. Těším se na hezké společné chvíle všeho druhu - divadlo, kino, dobré knihy, dobré jídlo, golf a jiné příjemnosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Sokolov
Hledám ženu spíše ze začátku pro přátelský vztah, všechno má svůj čas a vývoj, po vzájemném poznávání uvidíme kam by to směřovalo. Co mě baví : hudba ,cestování, bastlení všelijakých doplňků do domácnosti, částečně sport, procházky přírodou, focení, rád plavu (hlavně v moři). Je toho asi ještě více, detaily třeba korespondencí.Josef H.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Jindřichův Hradec
Nezajímá mě, z čeho žiješ. Chci vědět, po čem toužíš, a zda máš odvahu setkat se s touhou svého srdce. Nezajímá mě tvůj věk. Chci vědět, jestli bys riskoval, aby se na tebe dívali jako na hlupáka kvůli tvé lásce, snu, nebo kvůli dobrodružstvím, aby jsi opravdu žil. Nezajímá mě kdo jsi a jak ses sem dostal. Chci vědět, jestli stojíš se mnou uprostřed ohně bez toho, abys ses vylekal. Nezajímá mě kde, co a s kým ses učil. Chci vědět, co tě podrží zevnitř, když už se všechno ostatní zřítilo. Kačenka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Pardubice
Ahoj, rád bych se seznámil se slečnou od 21 do 26, která by mi ukázala Pardubice (jsem tu teprve chvíli) a překousla mé občasné výstřednosti :D jsem cca 190 cm vysoký, pracovitý, lehce sarkastický, no a zbytek, si zjistěte :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT