Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  53 let | Praha
Šel by někdo se mnou na zmrzlinu?...jinak hledám hezké , pohodové přátelství s mužem nekuřákem.Hledám vážně, žádný flirt, i když flirtování ke vztahu samozřejmě patří:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | Turnov
Hledám kamaráda pro společný volný čas a cestování; spolubydlícího, se kterým budu moct snídat, usínat nebo se podělit o úklid:); partnera, se kterým si vzájemně uděláme život příjemnější a veselejší (i když nám třeba někdy do smíchu nebude); budoucího otce mých dětí (časem, ne hned); prostě parťáka pro život se vším všudy. Víc si můžeme napsat ve vzkazech nebo raději říct osobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  18 let | Brno
Pohledný kluk Martin hledá normální slečnu, co mu navrátí mé ztracené city, na vážné seznámení, věk 16-20 let. Chodím na grafickou střední školu v Brně, umím být zábavný a milý, mé tělo zdobí spousta tetování. Ve svých volných momentech pracuji v rychlém občerstvení a mám velké množství slev. Děkuji za každou odpověď. Kontaktujte mě na můj facebookový profil.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Rychnov n. Kněžnou
Ve dvou, vstric spolecne budoucnosti a krasnym zitrkum, jez si vybudujeme svou spolupritomnosti.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Břeclav
Hledám hodného a spolehlivého muže, kamaráda, přítele a partnera, trochu romantika, může mít všestranné zájmy, na procházky do přírody a společné zájmy. Jsem 60/168, rozvedená tmavovláska se šedými očima, rodinný typ. Foto výměnou do emailu. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Hranice
Víte, že i ojeté vozy mohou mít plnohodnotnou záruku!! Bojíš se, že budeš muset investovat do oprav? Zkus odpovědět a vážně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Praha
Ahoj, rád se seznámím s ženou, jež by byla otevřena různorodým aktivitám – opereta, piknik, debaty nad knihami, objevování nových zemí… Těch potenciálních aktivit je celá řada a záleží pak pouze na společné domluvě a zájmech. V současné době studuji na UK, mám poměrně zajímavou a zodpovědnou práci, zainteresován jsem např. v četbě, politice, am. fotbalu a víně. :-) To je takové krátké resumé o mé osobě, neboť je zde limit 500 znaků. Více lze případně probrat v soukromé konverzaci. S pozdravem J.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Příbram
Hledám ženu která dokáže brát věci vážné vážně a zodpovědně, věci vtipné s humorem a nadhledem a taky chce vyplnit prázdné místo vedle sebe. Nechci život přežít, ale i prožít a tak mu chci dát i druhou šanci. Pokud přemýšlíš stejně tak už se nemusíme míjet a stačí jen trochu odvahy a zkusit to. Přidáš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT