Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Hradec Králové
Hledám milou dívku k seznámení. Pokud taková jsi a měla by si zájem o seznámení, tak mi prosím odepiš. Budu se těšit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Frýdek-Místek
Hledám ženu pro život do 50 let, která je dominatnějšího charakteru a má pestrou fantazii, ale zároveň taky která uznává lásku a věrnost. Pokud existuješ….ozvi se! Kuřačka vítána. FM, NJ, VS a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  36 let | Písek
Ráda bych poznala muže, který by chtel tak jako já prozit život s milovanou polovickou, která mu dá lásku, štěstí, oddanost, oporu a jiné krásné věci....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Praha
Toto je samotný text inzerátu (to je pravděpodobně od slova inzertovat či insertovat, případně inzerce či inserce, z latinského insertus, ale kdoví, jestli to nemá původ už někde v protoindoevropštině.. což znamená vložení, není-liž pravda), který by měl stručně a jasně pojednávat o přednostech inzerenta, ale také, ne-li zejména, o přednostech preferovaných, kýžených, požadovaných či vytoužených. Ale k tomu zde již mnoho písmenek k dispozici nezbývá.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Kroměříž
Jsem roz.,menší postavy - ne baculka,57 let,pracující a hledám roz.,kamaráda, přítele-nekuřáka z okolí Přerova,Kroměříže,Zlína.Mám všestranné zájmy + příroda, zvířata.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Hledám zcela neobyčejnou holku. Hodnou, chytrou, vtipnou, nápaditou, která má ráda přírodu, zvířata, dobrou hudbu (vč. např. klasiky, jazzu a pod.), ráda tančí. Nekouří, nepije, není potetovaná, procvočkovaná, ani jinak vylepšená. Neměla by být povrchní, měla by umět myslet sama. Mohla by být tmavovlasá a aspoň trochu hezká. Měla by „chodit“ pouze s tím, koho má opravdu ráda. Impulzivní, ale ne bezhlavou. Sebevědomou, ale ne nafoukanou. Zkrátka - úplně úžasnou! :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Plzeň
Co si spolu udělat hezký život? Chovat se k sobě hezky, těšit se na sebe, sportovat, cestovat, ale třeba i relaxovat a užívat domácí pohody? Myslím, že jsem celkem samostatný, něco už jsem si v životě zažil a dokážu si vážit a ocenit fajn ženu. Rád běhám, jezdím na kole, lyžuji, fotím, cestuji.... Pokud máš dítě v péči, tím lépe. Sám jedno mám :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  72 let | České Budějovice
Hledám muže, od 68,do 72,roku.... Nekuřáka, Který ještě rád cestuje.. Jsem aktivní žena.. Nerada sedím doma za peci... I když ráda a dobře vařím. Ráda cestují, chodím na procházky.. Mám na vesnici dům, ráda chodím do přírody. Ráda bych byla, kdyby byl z okolo , Jindřichova Hradce, nebo z Jihlavy... Srdečně pozdravují. Veronika.
DETAIL / ODPOVĚDĚT