Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  25 let | Brno
Ahoj hledám holku kolem 21.let a víc,na vážný vztah.Hledám a mám radši hubenou holku [sportovní typ, nebo tak akorát] Omlouvám se ale silnější ne.Jsem nekuřák takže holku která nekouří cigarety :D,Aby byla hodná,milá,věrná, zájemná, upřímná, aby mi nelhala a vždy mi řekla pravdu a vše,aby měla ráda děti, pila příležitostně,Já hodný,milí,věrný, upřímný, mám rád děti,zájemný, někdy agresivní při hádce ale to je normální, jen někdy chytnu holku víc za ruku. Pokud jsem zaujal napiš a dozvíš se víc:)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Brno
VŠ 51 let, Býk, z Brna, hledám příjemný protějšek z Brna, někoho na popovídání u vína či kávy, na špacír kolem Brna, a tak podobně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Ahoj, jsem normální chlap, co pracuje, sportuje, cestuje, vaří, poslouchá hudbu, rád chodí na koncerty a mám další koníčky. Avšak před dvěma lety jsem dostal blbý zánět s mozkem a teď občas chodím na logopedii. Mluvím normálně, ale občas to jsou slova, na které si ještě nevzpomenu, ale snad zase takový blbec nejsem. ;-) Tak si říkám, že to tady musím zkusit.....Našla by se tady slečna, která by to u mě zkusila? :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Šumperk
Ahoj hledám kamarádku s výhodami ze šumperka a okolí.Ja 26 let,mobilní.Napiš:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Plzeň
Sháním do svého brlohu spolubydlící pro dalších cca 40 až 50 let. Můžeme se tu i rozmnožit. Já - VŠ vyšší střední postavy, bezdětný, různorodých zájmů, nekuřák, téměř nepiják. Ty - inteligentní a svébytná osobnost, která sem vlastně vůbec nepatří, stejně jako já :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Ústí nad Labem
K prožití části zimy na Bali od poloviny prosince asi na měsíc hledám sympatickou partnerku, čím dřív se poznáme, tím budou letenky levnější (hradím já). Nevylučuji ani jiné destinace. Proč nezačít dlouhodobý partnerský vztah trochu neobvyklým způsobem? A budeš-li mít cestovatelské a sportovní zájmy, jako já, které můžeme do zimy společně realizovat, tím lépe....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Vsetín
Sympatická žena, klidně i s dětmi která si dokáže udělat čas i na partnera a chce žít spokojený rodinný život?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Znojmo
Ahoj hledám holčinu co už nechce být sama a chce si začít užívat života semnou. Já 26 let co má rád kolo a turistiku. Jestli seš taky taková neváhej a napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT