Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  64 let | Frýdek-Místek
Mohla bys být milá, vtipná, chytrá, hezká + x dalších podobných věcí a zároveň tolerovat moje nedostatky ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Ostrava
Asi jsem nenapravitelná optimistka...a nebo opravdu někde jsi? Fajn chlap, bez manželky a přítelkyně, co má čas i na mě, rád cestuje, rád si zajde na hory, za kulturou, do horké vody....možná je to jen špatně zvolená forma seznámení a ti opravdoví svůj život prožívají.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Praha
Vážené slečny, hledám sečtělou dívku, která by neměla averzi k přírodě, zvířatům, cestování a občasnému lenošení. Dovolím si o sobě tvrdit že jsem lehce introvertním mužem činu, který má rád horskou turistiku, fantasy a sci-fi literaturu, šerm, LARP, seriály a odpočinek v příjemné společnosti. Jsem podnikatelem a pánem svého času. Před posezením v hospodě dám přednost příjemné kavárně a nebo čajovně :) Nejsem člověkem, který vyžaduje neustálou přítomnost partnera a sdílení všech koníčků :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ostrava
Ahoj:)nenajde se tady slečna na seznámení tak do 30let?sympatická,hodná,upřímná co si dá ráda brčko?:)Nebo jí to alespoň nevadí?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Hradec Králové
hledám ženu ve věku 35 - 45l pro vše krásné co k životu patří,mužem spolu zajít na procházku do přírody,či za kulturou a nebo jen tak se projet na kole.jsi li z Hradce Kralové,Jičína a blízkého okolí tak se ozvi rád tě poznám
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Brno
Nabízím Ti změnu. Hledáš chlapa, co je skutečně upřímnej a jeho slova nejsou jen prázdný gesta? Já naopak ženu, která ví co chce od vztahu a od života. Dobrý věci v něm nejsou zadarmo, ale musí se budovat a není to někdy jednoduchý, ale stojí to za to ;-) PS: Mám rád zvířata a přirodu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Teplice
Rád bych se seznámil s hezkou ženou, která také někoho hledá. Ženou, která má ráda sport - lyže, tenis aj. Ženou, která dokáže být oporou v těžkých chvílích a ženou, která, když se nedaří dokáže povzbudit a pohladit. Je mi 51, jsem rozvedený. Už se nemusím honit za penězi, už si chci život užívat. Foto sem nedám. Nejsem neznámý. Pokud máte zájem, napište, sejdeme se a uvidí se. Děkuji tímto za každou odpověď. P.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Uherské Hradiště
ahoj milá neznámá,Jsem prima muž, je mi 35 let a rád bych tě poznal, jsi li sympatická holka 20-45 let,mohla by jsi být taky upřímná, věrná, přátelská a tolerantní. Jinak já mám rád od každého něco,kultura, výlety, současné dění, relax, sport,příroda apod. Jsem z uherského Hradiště, zatím hezký den či večer,budu se těšit na odpověď
DETAIL / ODPOVĚDĚT