Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  44 let | Třebíč
Hledám kamarádku, ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Mladá Boleslav
Seznameni uzivka
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Nechodím do hospod, klubů ani na diskotéky. Raději si jdu po práci zaběhat, projet se na inlajnech nebo na kole, zahrát si squash nebo badminton. Seznámit se zde je ale velmi těžké :-) Kromě sportu mám kladný vztah k přírodě, v létě vyrazím k vodě, podívám se na dobrý film, zajdu na koncert nebo festival, vyrazím na výlet. Pokud jsem tě něčím zaujal, budu rád, když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Budoucí výzkumník, který se chystá utéci na postgraduální studia do Německa, hledá chytrou a milou slečnu, která by mu dala důvod se vrátit do své milované vlasti. Výhodu ke zvládnutí tohoto jedince mají fanynky sci-fi a fantasy knížek, filmů, seriálů, hráčky deskových her a občasné sportovkyně.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Holešov
Ahoj, rád se seznámím se sympatickou, veselou, usměvavou slečnou pro společné trávení volného času. .Hledám spřízněnou duši, se kterou se mohu smát, povídat si, na výlet, na kolo.., první setkání napoví... a dál se uvidí :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Brno
Hledám vážný vztah. Hledám muže optimistického, veselého, úspěšného, zodpovědného a celkově charakterního, který má zájem o kvalitní vztah. Jsem svobodná SŠ 38/170 mladšího vzhledu. Moje zájmy: četba, os.rozvoj, sport: zimní bruslení, in-liny, plavání; móda a péče o vzhled, zdravý živorní styl, ezoterika. Lovci sex.trofejí, kuřáci a jinak narušení, prosím, nepište. Prosím foto a pár řádků o sobě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Karlovy Vary
Někde jsi, jen zatím nevím kde, třeba jsme se i potkali, ale nevěděli jsme, že se hledáme. Hledám sympatický, pohodový protějšek, ne silnější postavy, s vyřešenou minulostí. Co hledám, nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Ostrava
Najdu tady atraktivní, štíhlou ženu se zájmem o trvalý vztah. která má i něco v hlavě a ještě nemá dětičky a do budoucna by měla zájem mít rodinu, ideálně SŠ nebo VŠ, věkově 26-38let. Jsem svobodný, pohledný, zajištěný muž, který své partnerce může nabídnout spoustu dobrých vlastností, nekouřím a nepiju, rád bych i v tomhle podobný protějšek.
DETAIL / ODPOVĚDĚT